فهرست
مبعلی: بازیکنان نفت به خاطر منصوریان سکوت کرده‌اند/ اگر مقابل الجیش نتیجه نگیریم همه چیز خراب می‌شود
مبعلی: بازیکنان نفت به خاطر منصوریان سکوت کرده‌اند/ اگر مقابل الجیش نتیجه نگیریم همه چیز خراب می‌شود

مبعلی: بازیکنان نفت به خاطر منصوریان سکوت کرده‌اند/ اگر مقابل الجیش نتیجه نگیریم همه چیز خراب می‌شود

آی اسپورت- ایمان مبعلی در خصوص بازی با الجیش قطر در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا را یک دیدار مهم و تعیین‌کننده در وضعیت فعلی نفت توصیف می‌کند. این بازیکن درمورد شرایط نفت و مسائل مختلف دیگر به سؤالات پاسخ داد که در زیر می خوانید: 

مثل اینکه آسیب‌دیدگی‌ات برطرف شده است؟

خوشبختانه من چند روزی است که با تیم تمرین می‌کنم و شرایط مناسبی دارم. فکر می‌کنم بتوانم مقابل پیکان بازی کنم.

 ظاهراً قرار نیست نفت تهران شکست بخورد.

ما از این خوشحالیم که نفت به باخت عادت نکرده است و اصلاً به این موضوع فکر نمی‌کنیم. خیلی وقت است که شکست نخورده‌ایم اما به هرحال قرار نیست همیشه ببریم یا مساوی کنیم. به هر حال یک روز هم نفت شکست خواهد خورد اما مهم این است که اگر باختیم دوباره برگردیم.

چقدر به قهرمانی امیدوار هستید؟

ما مدعی هستیم ولی باید بگویم شانس همه مدعیان قهرمانی برابر است. من معتقدم تیمی قهرمان خواهد شد که بتواند بازی‌های رودررو با دیگر مدعیان قهرمانی را با پیروزی پشت‌سر بگذارد. در واقع بازی با حریفان مستقیم، بازی‌های شش‌امتیازی محسوب می‌شوند.

 فکر می‌کنی بعد از فولاد خوزستان این‌بار قهرمانی با نفت تهران را تجربه خواهی کرد؟

واقعاً قهرمانی با نفت حس قشنگی است. هرچند در فوتبال ایران، وقتی یک تیم باشگاهی قهرمان می‌شود، هیچ پاداشی از سوی فدراسیون و همچنین آن باشگاه، به بازیکنان داده نمی‌شود، با این حال من دوست دارم چنین تجربه‌ای را به دست آورم و با نفت قهرمان شوم.

 درمورد بازی پلی‌آف لیگ قهرمانان چه صحبتی داری؟

من تقریباً از الجیش شناخت دارم و در مورد این تیم با پژمان منتظری صحبت کرده‌ام. آنها در نیم‌فصل اول خوب نتیجه نگرفته‌اند اما در نیم‌فصل دوم شرایط بهتری پیدا کرده‌اند. الجیش پنج بازیکن خارجی دارد که مطمئناً این موضوع کار ما را سخت می‌کند. باید بگویم این یکی از مهمترین بازی‌های دوران فوتبال من است و اگر به لیگ قهرمانان برویم، نفت در آسیا شناخته‌شده خواهد شد. البته باید اینجا به یک موضوعی اشاره کنم.

چه موضوعی؟

بازیکنان نفت تهران بابت مشکلات مالی سختی می‌کشند. من بین بازیکنان هستم و این موضوع را به‌خوبی حس می‌کنم. خیلی از آنها به خاطر علیرضا منصوریان سکوت کرده‌اند و مطمئن باشید اگر منصوریان نبود قطعاً نفت تهران دچار مشکل می‌شد. امیدوارم مسئولان باشگاه در این زمینه بیشتر به فکر بچه‌ها باشند. ما اگر در پلی‌آف آسیا یا در بازی‌های بعدی نتیجه نگیریم همه چیز خراب می‌شود. واقعاً دوست نداریم این اتفاق بیفتد.

به نظر می‌رسد استقلال حسابی اوج گرفته و برای تمامی مدعیان قهرمانی، یک رقیب جدی محسوب می‌شود. نظرت در این مورد چیست؟

آن زمان که استقلال نتیجه نمی‌گرفت، مطمئن بودم که آنها دوباره اوج خواهند گرفت. استقلال بازیکنان باتجربه و یک مربی کاربلد دارد. آنها از لحاظ تجربه نسبت به دیگر مدعیان قهرمانی وضعیت بهتری دارند. مسلماً استقلال یکی از شانس‌های قهرمانی است.

     
آی اسپورت
2015-02-11 13:40:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر