فهرست
مکوندی: برای فرار از منطقه سقوط به ۳ امتیاز نیاز داریم
مکوندی: برای فرار از منطقه سقوط به ۳ امتیاز نیاز داریم

مکوندی: برای فرار از منطقه سقوط به ۳ امتیاز نیاز داریم

آی اسپورت- بهروز مکوندی عصر امروز در نشست خبری پیش از بازی با گسترش فولاد تبریز، اظهار داشت: امیدوارم فردا یک بازی زیبا انجام دهیم تا تماشاگرانی که به ورزشگاه می‌آیند، راضی باشند.

وی افزود: هر 2 تیم در انتهای جدول رده‌بندی قرار دارند و برای فرار از انتهای جدول به 3 امتیاز نیاز داریم و با توجه به شناختی که از فراز کمالوند دارم، می‌دانم که تیم‌های او در کنار بازی زیبایی که انجام می‌دهند به دنبال نتیجه هستند.

سرمربی نفت مسجد سلیمان افزود: به خوبی می‌دانیم که یک امتیاز فردا به درد هیچ یک از تیم‌ها نمی‌خورد ولی یک امتیاز بهتر از این است که اجازه دهیم تیم حریف در جدول رده‌بندی فاصله بگیرد.

مکوندی درباره مشکلات سفر تیمش به تبریز گفت: مردم خوزستان در استان‌های همجوار مشکلاتی دارند و امیدوارم وضعیت آب و هوایی در این منطقه بهبود یابد چون اگر اینطور پیش برود، شاهد کوچ مردم از این مناطق خواهیم بود، چون مردم قادر به ادامه زندگی در این استان‌ها نیستند و ادامه زندگی برای هیچ موجود زنده‌ای میسر نیست.

وی گفت: امیدوارم با ماندن نفت در لیگ برتر کمک کنیم تا حداقل امکانات مورد نیاز شهری به مسجد سلیمان بیاید. با توجه شرایط خاص خوزستان ما از قبل به خوبی می‌دانستیم که ممکن است پروازهای امروز لغو شود به این خاطر دیروز بعدازظهر با اتوبوس به تهران آمدیم و امروز با پرواز عصر به تبریز رسیدیم.

سرمربی نفت مسجد سلیمان ادامه داد: مسئولان گسترش فولاد همکاری خوبی با ما داشتند، به ما زمین تمرین دادند که باید از آن‌ها تشکر کرد چون هر تیم دیگری بود این کار را انجام نمی‌داد.

مکوندی با اشاره به مشکلات مالی تیمش تصریح کرد: باشگاه ما یکسری مشکلات مالی دارد که مسئولان قول دادند این مشکلات را برطرف کنند و از این ناحیه به مشکل برخورد نکنیم. ما تا امروز به بازیکنان قول دادیم تا قسط دوم پولشان را پرداخت کنیم ولی تا امروز موفق به پرداخت این پول نشده‌ایم.

وی تأکید کرد: بازیکنان ما با وجود مشکلات زیادی که دارند، تلاش می‌کنند و می‌دانم که برای ماندن در لیگ برتر باید بیشتر کار کنیم و مشکل بازیکنانمان حل شود تا کارمان در ادامه راحت‌تر باشد.

سرمربی نفت مسجد سلیمان درباره استعفایش در هفته‌های گذشته تأکید کرد: روزی که من به این تیم آمدم، تیم ما وابسته به وزارت نفت بود ولی مجبور بودیم طبق قوانین AFC از زیرمجموعه وزارت نفت خارج شویم و از طریق اسپانسر پول کسب کرده و ادامه فعالیت دهیم که در این راستا مشکلات مالی زیادی داشتیم.

مکوندی درباره مصدومان و محرومان تیمش در بازی فردا گفت:‌ ما برای بازی فردا محرومی نداریم و میلاد جعفری تنها مصدوم تیم ما خواهد بود.

     
آی اسپورت
2015-02-11 22:15:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر