فهرست
فرکی: بازی در اهواز صدمات جانی به بازیکنان می زند
فرکی: بازی در اهواز صدمات جانی به بازیکنان می زند

فرکی: بازی در اهواز صدمات جانی به بازیکنان می زند

آی اسپورت- حسین فرکی که تیمش باید در روز جمعه با فولاد بازی کند در این باره  گفت: بازی کردن در هوای اهواز بی تردید روی سلامتی بازیکنان تاثیرگذار خواهد بود. در چنین هوایی 90 دقیقه دویدن ممکن است صدمات جدیی به بازیکنان بزند و من خودم فکر می کنم بازی کردن در چنین هوایی اصلا به صلاح نیست.

او ادامه داد: البته من را بگویم که نمی دانم تا روز بازی آِیا هوا بهتر می شود یا نه. اما چیزی که باید الان بگویم این است در حال حاضر هوای هوا شرایط بحرانی دارد و برگزاری بازی به این حساسی اصلا به صلاح نیست. حالا باید تا روز بازی منتظر بمانیم و ببینیم وضعیت هوای اهواز چه می شود.

سرمربی سپاهان درباره سفر تیمش با اتوبوس هم گفت: ما نمی توانستیم ریسک کنیم و تا فردا منتظر پروازها بمانیم. امروز که تمام پروازها به اهواز لغو شد. ما نمی توانستیم تا فردا صبر کنیم چون ممکن است فردا هم پروازها کنسل باشد. به همین دلیل بهترین تصمیم را گرفتیم و ترجیح دادیم 2 روز زودتر با اتوبوس راهی اهواز بشویم.

فرکی در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه استقلال تلاشی برای لغو این بازی هم نکرده گفت: ما تلاش می کنیم اما فریادهای ما به جایی نمی رسد. من خودم زمانی که در فولاد بودم بارها درباره این هوا هشدار دادم ولی بازی پرسپولیس ـ فولاد در شرایطی برگزار شد که بازیکن نیم متر جلوترش را نمی دید. فکر نمی کنم حرف های ما به جایی برسد چون برنامه لیگ از قبل ریخته شده است و حرف های ما هم تاثیر زیادی ندارد.

     
آی اسپورت
2015-02-11 22:21:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر