فهرست
بختیار رحمانی: در خانه تمریناتم را ادامه می دهم!
بختیار رحمانی: در خانه تمریناتم را ادامه می دهم!

بختیار رحمانی: در خانه تمریناتم را ادامه می دهم!

آی اسپورت- بختیار رحمانی در مورد شرایط بد آب و هوایی خوزستان گفت:  واقعا این وضع  خیلی ناراحت کننده است شما نمی دانید مردم در این هوا چه می کشند. سال های قبل هم تجربه چنین گرد و خاکی را داشتیم اما نه به این شدت. هوای اهواز که همین طوری به دلیل وجود شرکت های صنعتی بی شمار آلوده است  الان هم نور علی نور شده. آلودگی از یک طرف گرما هم از طرفی دیگر اذیت می کند. به شخصه از یک ماه قبل کولر روشن می کنم ما که واقعا در اهواز زمستان ندیدیم. از همه چیز بدتر شرایطی است که برای بیماران پیش آمده آنها بیش تر زجر می کشند. اول از همه امیدواریم خداوند رحمی به مردمان اهواز کند بعدش هم از مسوولان تقاضا داریم اگر کاری از دستشان بر می آید انجام دهند. جا کند. 

اینجا یک خدا قوت ویژه هم به هم تیمی  هایم بگویم که در این خاک که حتی نمی توانی دو قدمی خودت را هم ببینی تمرین می کنند. امیدوارم حداقل باران ببارد تا از این اوضاع کمی نجات پیدا کنیم. انشاءا... همه دست به دست هم دهند تا این شرایط درست شود.

او در مورد شرایط خودش ادامه داد: من که تا قبل از به وجود آمدن این شرایط داشتم تمریناتم را انجام می دادم اما الان آنقدر وضعیت وحشتناک است که مجبورم در خانه تمرین کنم. با این وضعیت حتی در سالن هم نمی شود تمرین کرد چون سالن های مجموعه فولاد هم پر  از خاک است. من 6.5 روز دیگر در  اختیار بدنساز تیممان هستم. خیلی خوشحالم که دکتر تیم اجازه داد با نوجوانان بازی کنم. تازه در این دیار دو  گل هم زدم که به بالا رفتن روحیه ام خیلی کمک کرد.

هافبک فولادی ها در پایان در مورد دیدار تیمش با  سپاهان افزود: تیم ما برد بسیار خوبی در دربی کسب کرد انشاءا... که بچه ها از بازی با سپاهان هم دست پر برگردند. درست است که بازی سخت است اما در اهواز می توان سپاهان را شکست داد.

     
آی اسپورت
2015-02-11 22:24:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر