فهرست
بیانیه تند باشگاه استقلال علیه نفت و منصوریان: فوتبال پاک با دوپینگ و "کشو" های حامی رخ نمی دهد!
بیانیه تند باشگاه استقلال علیه نفت و منصوریان: فوتبال پاک با دوپینگ و "کشو" های حامی رخ نمی دهد!

بیانیه تند باشگاه استقلال علیه نفت و منصوریان: فوتبال پاک با دوپینگ و "کشو" های حامی رخ نمی دهد!

آی اسپورت- باشگاه استقلال با انتشار بیانیه ای روی سایت رسمی اش، اتهاماتی مستقیم را به باشگاه نفت‌تهران نسبت داده است.

 این اطلاعیه یک روز پس از بازی جنجالی پیکان مقابل نفت منتشر شده که نفتی ها به صورت غیرمستقیم، لیگ را متهم کرده اند به اینکه قضاوت ها به سود یک تیم خاص (استقلال) پیش می‌ رود.

نفتی ها در مسابقه دیروز مقابل پیکان و در مسابقه مقابل استقلال‌خوزستان از داوری متضرر شده اند و این در شرایطی است که استقلال بنا به ادعای ایشان در دو بازی مقابل سایپا و پیکان از داوری سود برده است. امروز باشگاه استقلال با انتشار بیانیه تندی به این اتهامات پاسخ داد و کدهایی در این اطلاعیه  وجود دارد که قطعا بی منظور ادا نشده است.

بیانیه را بخوانید:


«این چه رفتاری است که یک روز قبل از بازی حساس لیگ برتر به هواداران استقلال نامه می نویسند و از عشق و علاقه و تعصب خود می گویند و روزی دیگر وقتی که موفق نیستند به پیروزی های تیم مورد علاقه همان هواداران « چنگ » می زنند و هزار عامل بی ربط را دلیل توقف خود می دانند ؟!

آیا برخی مربیان لیگ برتر « قاضی » شهر شده اند که خودشان را جای داور و مسئول می گذارند و غیرمنصفانه درباره داوری مسابقه استقلال با پیکان نظر می دهند و کسی هم نیست از ایشان بپرسد که شما با کدام مسئولیت در این مورد «حکم نهایی» می دهید ؟ کجای این رفتار حرفه ای است ؟

اگر همین امروز رسانه ای بی طرف ، یک جدول بر اساس اشتباهات داوری تنظیم کند برخی تیم ها صدرنشین این جدول خواهند بود . باشگاه استقلال به گواه اکثر کارشناسان «مستقل» در فصل جاری در موضوع اشتباهات داوری ، میزان زیان و ضررش بسیار بیشتر از سودش بوده است اما این ادعا هم یک حکم نهایی نیست و بدون تردید درباره آن بحث و بررسی های فراوان لازم است .

علاوه بر همه این حرفها ، فوتبال پاک با حرف اتفاق نمی افتد . فوتبال پاک به فوتبال ضد دوپینگ گفته می شود ، به فوتبالی که قرار است دیگر \" کشو\" ها حامی آن نباشند و باشگاهها با هوادارانشان حمایت شوند و نه غیر از این !» 

     
آی اسپورت
2015-02-13 22:10:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر