فهرست
شریفی: هوای اهواز فوق العاده خوب بود/ دربی زیبایی با ذوب آهن خواهیم داشت
شریفی: هوای اهواز فوق العاده خوب بود/ دربی زیبایی با ذوب آهن خواهیم داشت

شریفی: هوای اهواز فوق العاده خوب بود/ دربی زیبایی با ذوب آهن خواهیم داشت

آی اسپورت- مهدی شریفی درباره بازی روز گذشته تیمش برابر فولاد خوزستان اظهار داشت: پیش از هر چیز باید به هوای مطلوب اهواز اشاره کنم که برای برگزاری دیدار ما برابر فولاد فوق العاده خوب بود و از این نظر هیچ مشکلی وجود نداشت. این درحالی بود که ما انتظار داشتیم در شرایط جوی خیلی بدی بازی کنیم که هرگز اینگونه نشد. 
وی افزود: بازی را هم از همان ابتدا با حملات زیادی که روی دروازه فولاد ترتیب می دادیم شروع کردیم و خوشبختانه زود هم به گل رسیدیم و توانستیم تا پایان از گلی که به ثمر رسانده بودیم محافظت کنیم. 
زننده تک گل بازی دیروز اهواز درباره نحوه به ثمر رساندن گلش گفـت: فرار محمدرضا خلعتبری و پاس رو به جلوی او شرایطی را برای من بوجود آورد تا توپ دومی ارسالی از کنار را با یک ضربه چرخشی رو به دروازه قطع کنم و زحمات هم تیمی‌هایم را به ثمر بنشانم. البته در دقیقه ۱۰ یا ۱۱ بازی هم یک موقعیت خوب دیگر داشتم که نتوانستم آن ار به گل تبدیل کنم و حالا هم خوشحالم که موفق شدم با این گل سه امتیاز با ارزش را برای تیمم کسب کنم. 
شریفی با اشاره به شرایط حساس ایجاد شده در صدر جدول اضافه کرد: آن بالا همه تیم ها به هم نزدیک هستند و یک لحظه غفلت می تواند ما را از کورس صدرنشینی عقب بیندازد از این رو باید با نهایت دقت بتوانیم همه امتیازات را جمع آوری کنیم تا از کورس عقب نیفتیم. معتقدم در دو بازی قبلی در آغاز دوباره لیگ برتر هم حق ما باخت به استقلال و تساوی با نفت نبود و از این رو این هفته به حقمان رسیدیم. 
وی در این باره که کدام تیم‌ها جزو رقبای اصلی سپاهان هستند خاطر نشان کرد: معتقدم که نباید خودمان را مشغول این مسایل کنیم و به اعتقاد من سپاهان باید کار خودش را انجام دهد تا برای رسیدن به قهرمانی به اما و اگر ها وابستگی نداشته باشد. 
شریفی که مدتی بود مصاحبه نمی کرد در این باره توضیح داد: اهدافی در سر دارم که برای رسیدن به آنها ترجیح دادم تا کمتر مصاحبه کنم و بیشتر تمرکز و تلاشم را بر روی موفقیت تیمم و البته پیشرفت خودم بگذارم. خوشبختانه این روزها شرایط برای ما خوب پیش می رود و پس از یکی دو هفته ای که نتایج مورد نظرمان را کسب نکردیم کسب این برد در خانه تیم قهرمان فصل گدشته خیلی برای مان روحیه بخش بود. 
وی در پایان درخصوص بازی این هفته تیمش در اصفهان گفت: بی شک بازی ما با ذوب آهن از حساسیت بالایی برای هر دو تیم برخوردار است و در این هفته ها شاهد هستیم که تیم ذوب آهن هم توانسته با جدا شدن از شرایطی که مدتی با آن دست به گریبان بود حالا به روزهای خوبش برگردد و از این بابت فکر می کنم داربی این هفته اصفهان بازی زیبایی از آب درآید.

     
آی اسپورت
2015-02-14 12:44:22
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر