فهرست
نکته روز: هر وقت شیمبا نباشد سپاهان پیروز می شود!
نکته روز: هر وقت شیمبا نباشد سپاهان پیروز می شود!

نکته روز: هر وقت شیمبا نباشد سپاهان پیروز می شود!

آی اسپورت- هفته گذشته بود که تماشاگران سپاهان پس از اینکه چندین موقعیت خوب توسط پریرا در دیدار تیم‌شان برابر نفت تهران از دست رفت با طعنه جواهیر سوکای را تشویق کردند تا اعتراض خود را به عملکرد لوسیانو پریرا نشان بدهند. اما گویا تماشاگران سپاهان پر بی‌راه هم نمی‌گفتند زیرا با یک نگاه مختصر به آمار بازی‌های سپاهان متوجه می‌شویم هرگاه لوسیانو پریرا در ترکیب اصلی تیمش قرار نداشته است سپاهان پیروز شده است!


پریرا اولین‌بار در دیدار برابر نفت مسجد سلیمان از ابتدا در ترکیب قرار نگرفت که سپاهان آن بازی خانگی را یک بر صفر برد. البته پریرا در این بازی به عنوان بازیکن ذخیره وارد میدان شد. اما شیمبا در دو بازی به دلیل محرومیت حضور نداشته است که اتفاقاً سپاهان در آن بازی‌ها بهترین نمایش‌های فصل خود را نیز ارائه داده است. بازی خانگی برابر گسترش فولاد که با برتری ۴ بر یک زردپوشان همراه بود را پریرا به دلیل کارت قرمز در بازی قبلی از دست داده بود و بازی روز گذشته نیز که با برتری یک بر صفر و با ارزش سپاهان در اهواز برابر فولاد همراه شد را نیز مهاجم برزیلی به خاطر ۳ اخطاره بودن از دست داده بود.


البته دلیل عملکرد نه چندان رضایت بخش پریرا در ترکیب سپاهان را باید در پستی که او به کار گرفته می‌شود یعنی هافبک راست جستجو کنیم. او که در فولاد هم نشان داده بود یک مهاجم نوک فرصت طلب است به هیچ عنوان توان درخشش در پست هافبک راست را ندارد.

     
آی اسپورت
2015-02-14 12:53:54
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر