فهرست
کی روش: در دیدار با تیم های سوئد و شیلی روی نیمکتم و بعدش...!/ امکانات نباشد، نمی‌توانیم ادامه دهیم
کی روش: در دیدار با تیم های سوئد و شیلی روی نیمکتم و بعدش...!/ امکانات نباشد، نمی‌توانیم ادامه دهیم

کی روش: در دیدار با تیم های سوئد و شیلی روی نیمکتم و بعدش...!/ امکانات نباشد، نمی‌توانیم ادامه دهیم

آی اسپورت- کارلوس کروش این روزها در لیسبون است. او در پرتغال، دورادور اخبار و اتفاقات تیم‌ملی را دنبال می‌کند و از طریق دستیارانش آخرین اخبار را می‌گیرد. کروش در این مدت بیکار ننشست و برنامه‌ای برای تیم‌ملی و آینده‌‌اش نوشت.

او همچنین لیستی 45 نفره از بازیکنان تیم‌ملی آماده کرد و به تهران فرستاد‌؛ برای سفر اتریش و سپس سوئد. بازیکنان هم از صبح دیروز در گروه‌های مختلف عازم سفارت اتریش در نیاوران شدند تا فرم‌های لازم را پر کنند. کروش برای دو بازی شیلی و سوئد قطعاً روی نیمکت ایران می‌نشیند.

او در این‌باره می‌گوید: «طبق صحبت‌هایی که با علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال داشتم، قرار شد در این دو بازی کنار ایران باشم و بعد از آن...» بعد از آن، کارلوس کروش و رئیس قرار است دوباره پای میز مذاکره بنشینند. یعنی در فروردین ماه، در حالی که فرصت زیادی تا شروع رقابت‌های مقدماتی جام‌جهانی‌ باقی نمانده، تازه مذاکرات آغاز می‌شود. کیست که نداند این مذاکرات هم در یکی دو جلسه به پایان نمی‌رسد. کروش پیش از ترک تهران شرایط خود را به رئیس فدراسیون فوتبال گفت و رفت و پس از بازی سوئد و شیلی نتیجه حرف‌هایش را در عمل خواهد دید: «درباره امکانات حرف زدیم و پس از این بازی من همه چیز را بررسی می‌کنم تا ببینم شرایط چقدر تغییر کرده است. چقدر پیشرفت حاصل شده و تیم‌ملی چه امکاناتی خواهد داشت.»

کروش معتقد است برای ادامه همکاری باید یکسری شرایط مهیا باشد و این خواسته‌های کلی است که او دارد: «اگر برنامه‌های تیم‌ملی اجرا نشود، اگر زمین نباشد، پول نباشد، بازی تدارکاتی نداشته باشم، پاداش‌ها پرداخت نشود، حقوق مربیان را ندهیم و... همکاری ما چه فایده‌ای دارد؟! اگر امکانات نباشد، نمی‌توانیم ادامه دهیم.» کروش معتقد است بازی‌های مقدماتی جام‌جهانی‌ شرایط ویژه‌ای دارد: «مقدماتی جام‌جهانی‌ و جام ملت‌ها با هم در آمیخته شده‌اند.

12 تیمی که به مرحله نهایی مقدماتی جام‌جهانی‌ می‌روند در جام ملت‌ها هم حاضر خواهند بود. ما برای اینکه بین تیم‌های صعود‌کننده باشیم، باید آماده و با تمام امکانات به رقابت‌ها برویم نه با دست خالی.» در ظاهر کارها پیش نرفته است. کفاشیان همچنان می‌گوید پول ندارد و کارها عقب مانده است. غیر از اردوی فروردین تیم‌ملی اردوی دیگری ندارد. از سویی چمن کمپ درست نشده و به نظر نمی‌رسد فعلاً کفاشیان برای افزایش امکانات تیم‌ملی کاری کند.

     
آی اسپورت
2015-02-16 12:25:57
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر