فهرست
حمایت دوباره زلاتان از 805 میلیون گرسنه
حمایت دوباره زلاتان از 805 میلیون گرسنه

حمایت دوباره زلاتان از 805 میلیون گرسنه

آی اسپورت- زلاتان ایبراهیموویچ با نمایش دادن عبارت «805 میلیون نام» روی کفش‌هایش در جریان بازی دیشب پاری‌سن‌ژرمن با چلسی که به تساوی یک-یک انجامید، بار دیگر حمایت خود را از برنامه غذای جهانی سازمان ملل متحد نشان داد.

مهاجم تیم ملی سوئد کمی قبل از شروع بازی تیمش در لیگ قهرمانان اروپا در توییتر فاش کرده بود که روی کفش ورزشی خود چه چیزی به نمایش گذاشته است. 


این اقدام زلاتان چند روز بعد از اینکه او در بازی مقابل کان در لیگ 1 نام 50 نفر را تتو کرده و به نمایش گذاشته بود، صورت گرفت. این بازیکن 33 ساله با انجام این کار به حمایت از 805 میلیون نفری پرداخته که  در سراسر جهان از گرسنگی رنج می برند. ایبراهیموویچ درباره این کار خود اینطور توضیح داد:«من هر جا که می روم مردم من را می شناسند، نامم را صدا می زنند، تشویقم می کنند. اما نام‌هایی هستند که هیچ کس در سراسر جهان تلاشی برای به یادماندنش نمی کند. هیچ کس اسم 805 میلیون نفری که در امروز در جهان سوءتغذیه دارند را فریاد نمی زند. من در سراسر جهان هوادارانی دارم. از این به بعد می خواهم از آنهایی که گرسنه‌اند، حمایت کنم. آنها قهرمانان واقعی هستند. به این ترتیب هر جا شما نام من را بشنوید، به نام آنها هم فکر می کنید.»ایبراهیموویچ در تتوی موقت خود قبل از بازی پاریسی‌ها با کان نام‌هایی مانند کارمن، ماریکو، آنتوان، لیدا، رحما و یائی را حک کرده بود.

     
آی اسپورت
2015-02-19 00:37:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر