فهرست
عواقب حضور در لیست مازاد فن‌خال/ کار اندرسون به ماسک اکسیژن کشید
عواقب حضور در لیست مازاد فن‌خال/ کار اندرسون به ماسک اکسیژن کشید

عواقب حضور در لیست مازاد فن‌خال/ کار اندرسون به ماسک اکسیژن کشید

xآی‌اسپورت: اندرسون هافبک برزیلی سابق منچستریونایتد که به تازگی به دوران کابوس‌وار خود در ترکیب شیاطین سرخ پایان داده، در بازگشت به خانه و بازی برای تیم اینترناسیونال شروع چندان آرامی نداشته است.

شاید هواداران منچستریونایتد شگفت‌زده نشوند اما اندرسون در دیدار تیمش با «د استرانگست» نماینده بولیوی در جام لیبرتادورس تنها 36 دقیقه دوام آورد و سرفه‌کنان به سمت نیمکت تیمش رفت.

این بازیکن 26 ساله بعد از آن که تعویض شد با وضعیت نه چندان خوب جسمی کمی روی نیمکت نشست بعد از اعضای کادر فنی اینترناسیونال تقاضای یک ماسک اکسیژن کرد چون این بازی در لاپاز، پایتخت بولیوی، در ارتفاع بسیار بالا برگزار می شد.



او اگرچه برزیلی است اما به آب و هوای منچستر عادت کرده بود و نتوانست خود را با شرایط اقلیمی لاپاز که به ایجاد مشکل برای بازیکنان غیربومی شهرت دارد، منطبق کند؛ لاپاز در ارتفاع 3500 متری بالاتر از سطح دریا قرار دارد.




اندرسون اوایل این ماه اولدترافورد را ترک کرد اما هنوز نتوانسته برای تیم جدیدش کاری بکند و اینترناسیونال بازی بامداد امروز را با نتیجه یک-3 به میزبان خود واگذار کرد.

او این هفته در بازی با کروزیرو در نیمه دوم به عنوان بازیکن جانشین به میدان آمد و تنها یک پنالتی حیاتی را برای تیمش خراب کرد.

اندرسون که تنها دو بازی برای منچستریونایتد در این فصل انجام داده در فهرست مازاد لویی فن‌خال قرار گرفت، فصل قبل هم دیوید مویس این بازیکن را نخواست و باشگاه، او را به فیورنتینا قرض داد. او از سال 2007 که با قراردادی 27 میلیون پوندی پورتو را به مقصد منچستریونایتد ترک کرد، هرگز نتوانست از پتانسیل خود استفاده کند.

او در سال 2010 دچار مصدومیت شدید رباط صلیبی شد و یک سال بعد نیز آسیب‌دیدگی‌اش بدتر شد. بعد از آن دیگر هیچ وقت شرایط خوب جسمی خود را به دست نیاورد.


با مصدومیت دوم او تنها 22 سال داشت اما به اندازه کافی خودش را نشان داده بود. سر الکس فرگوسن و جانشینانش از بی‌انگیزگی این بازیکن و اشتهای زیادش برای خوردن فست‌فود که تمسخر هواداران را در پی داشت، خسته شدند تا اینکه از منچستریونایتد جدا شد.

     
آی اسپورت
2015-02-19 19:51:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر