فهرست
امیدواری پیش از بازی با شالکه/ رونالدو خودش را پیدا می‌کند؟
امیدواری پیش از بازی با شالکه/ رونالدو خودش را پیدا می‌کند؟

امیدواری پیش از بازی با شالکه/ رونالدو خودش را پیدا می‌کند؟

آی‌اسپورت: فرم ضعیف کریستیانو رونالدو بحث‌های زیادی را در رئال مادرید به راه انداخته و خود مهاجم پرتغالی را هم تا حدی تحت تاثیر قرار داده است. واقعیت این است که کریستیانو دقیقا مصدوم نشده است.  اگرچه در زانویش کمی احساس درد می کند اما موضوع مهمتر این است که او دچار افت روحی شده است. چهره او در تمرین دیروز هیچ نشانی از آن انگیزه فوق‌العاده‌اش قبل از بازی‌های لیگ قهرمانان نداشت.

این هافبک پرتغالی در بازی سال گذشته رئال مادرید در گلزن کرشن عالی بود. در آن بازی رونالدو دو گل زد و دو پاس گل داده بود. این بار اما امیدوار است که بعد از شروع ناموفق سال 2015 فرم مطلوب بازگردد و برای رسیدن به این هدف به یک شب بزرگ نیاز دارد. او در حال حاضر سایه‌ای از برنده توپ طلا است: چهار گل در هشت بازی و سه بازی متوالی بدون گل زدن، گویای همه چیز است.

این آمار متوسط بازخوردی از نگرش منفی بازیکن در زمین و بیرون آن است، ناکامی‌هایی که در تضاد کامل با رفتار این بازیکن در سال‌های اخیر است.

آنچلوتی و همکارانش نخستین کسانی هستند که به کمک رونالدو آمده‌اند چون  آنها می دانند این ستاره پرتغالی کلید موفقیت دوباره آنها در اروپا است. اینکه  رئال به لادسیمای رویایی خود درست در فصلی دست یافت که رونالدو توانست رکورد 17 گل در لیگ قهرمانان را ثبت کند، اصلا اتفاقی نبود. 

از سوی دیگر اینکه تنزل آمار گلزنی این مهاجم رابطه مستقیم با فرم تیم دارد هم شگفت انگیز نیست. رئال مادرید بی‌تردید نیاز دارد که رونالدو در اوج باشد و یک بار دیگر در زمین شالکه این فرصت برای او و بیل و بنزما فراهم شده است.

     
آی اسپورت
2015-02-19 19:55:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر