فهرست
تبعات افت ستاره پرتغالی؛ کاپلو نگران رونالدو!
تبعات افت ستاره پرتغالی؛ کاپلو نگران رونالدو!

تبعات افت ستاره پرتغالی؛ کاپلو نگران رونالدو!


آی اسپورت- کریستیانو رونالدو در سال جدید میلادی تلاش بسیار زیادی کرده است تا به فرم عالی خود در سال 2014 برسد اما عملکرد اخیر او سرمربی سابق رئال مادرید، فابیو کاپلو را نگران کرده است.
 رونالدو سال 2014 را به بهترین نحو ممکن به پایان رسانید و بعد از کسب عنوان قهرمانی در جام باشگاه های جهان توانست توپ طلای فوتبال جهان را بالاتر از مسی و نویر به دست بیاورد، اما بعد از بازگشت از تعطیلات زمستانی، او نتوانسته به فرم ایده آل خود برسد و در 8 بازی اخیر رئالی ها تنها موفق به زدن 4 گل شده است.
کاپلو مری تیم ملی روسیه که پیشتر هدایت رئال را برعهده داشته در این باره می گوید :\" این مسئله بسیار مهمی است که رونالدو در سطح واقعی خود قرار ندارد. تا پایان سال گذشته میلادی، رئالی ها با یک برتری محسوس نسبت به حریفان خود بازی هایشان را آغاز می کردند زیرا آن ها رونالدو را در اختیار داشتند.\"
کاپلو که این افت را ناشی از بالا رفتن سن رونالدو می داند، توصیه کرده تا معاینات پزشکی دقیق تری روی این بازیکن انجام شود. او می گوید:\" باید این موضوع با پزشکان مطرح شود و نمونه خون این بازیکنان تست شود. رونالدو بازیکنی فوق العاده است و من مطمئن هستم او به زودی شرایط آرمانی خود را به دست حواهد آورد. \"
کاپلو در ادامه مشکلات و عدم شادابی این روزهای رئالی ها را دوری مدافعین اصلی مرکزی این تیم از میادین عنوان کرد و امیدوار است که بازگشت ستاره های دفاعی کهکشانی ها می تواند ثبات را به این تیم برگرداند.
     
آی اسپورت
2015-02-19 19:50:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر