فهرست
داستان جدید محرم: می‌خواستم خداحافظی کنم، نگذاشتند!
داستان جدید محرم: می‌خواستم خداحافظی کنم، نگذاشتند!

داستان جدید محرم: می‌خواستم خداحافظی کنم، نگذاشتند!

آی اسپورت - دیدار دربی اصفهان در شرایطی به پایان رسید که ذوب آهن با نمایشی برتر سپاهان را برد و حضور چند دقیقه نویدکیا تاثیری روی روند بازی نگذاشت. در شرایطی که گفته می شد محرم در پایان این بازی از میادین فوتبال کنار خواهد رفت، با وجود آنکه در پایان مسابقه از او تجلیل به عمل آمد و مدیرعامل ذوب آهن هم برای قدردانی از او به کنار زمین آمد، اما یک تصمیم ناگهانی این خواست قبلی را با چالش مواجه کرد.

در این لحظه احسان حاج صفی با گرفتن دست نویدکیا او را با خود به رختکن برد تا مراسم خداحافظی اتفاق نیفتد و به قول گزارشگر اصفهانی محرم چهارگوشه زمین را نبوسید. این کار احتمالا به این دلیل انجام شده که خداحافظی نویدکیا در یک روز بهتر و پرتماشاچی تر و در شرایطی متناسب با سابقه او در فوتبال اتفاق بیفتد. مدیرعامل سپاهان، گفته نمی‌داند دقیقا چه اتفاقی افتاده و ماجرای خداحافظی نویدکیا به کجا رسیده است: «من با او صحبت کردم و پرسیدم چرا حالا و در این شرایط قصد خداحافظی داری که جواب داد دوست دارم وقتی در اصفهان هستم خداحافظی کنم و خود ما هم نمی‌دانیم تکلیف خداحافظی او چه شد.»

نویدکیا بعد از بازی، سرانجام به حرف آمد و با گله کردن از مسائل مختلف، گفت قصد داشته خداحافظی کند اما دیگر بازیکنان اجازه این کار را به او ندادند: «با داشتن 35 سال سن احساس کردم دیگر کافی است و وقت خداحافظی. بچه‌ها نگذاشتند من خداحافظی کنم حالا باید ببینیم چه می‌شود. من تاکید داشتم خداحافظی بکنم تا نبردن‌های تیم در بازی‌های آینده به گردن من نیفتد اما این اتفاق نیفتاد و باید منتظر آینده بمانم.»

با این شرایط، نویدکیا خداحافظی نکرده به فوتبال برگشته و از امروز، قسمت جدیدی از ماجراهای او و سپاهان آغاز خواهد شد.

 

 

کد خبر: 9406

۶ ۳  
آی اسپورت
2016-10-15 20:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
برزو
شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵، ۲۳:۲۵
مرگ يك بار شيون هم يك بار بايد پرتش كنند بيرون از تيم
احمد
يكشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵، ۰۳:۳۴
ادا ادا ادا. بس کن آقای سیاه باز
۴
میم
يكشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵، ۰۸:۲۷
خنده دار تر و مضحک تر از رفتار دیروز تو فوتبال ندیده بودیم. کلی آدم اومدن کنار زمین به خاطر حرف این محرم خان. اون وقت ول می کنه میره.... ها ها
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر