فهرست
فاصله 62 میلیونی بارسا تا خرید وراتی
فاصله 62 میلیونی بارسا تا خرید وراتی

فاصله 62 میلیونی بارسا تا خرید وراتی

آی اسپورت- بارسلونا برای تقویت ترکیبش نیاز به خرید بازیکن در 3 منطقه داشت. 3 پستی که اولویت لیست خرید آبی و اناری‌ها بودند و تا به حال 2 قسمت از این 3 قسمت را پر کرده است. نلسون سمدو برای پست دفاع راست و جرارد دلوفو برای پست وینگر.

حالا تمرکز این تیم روی جذب سومین بازیکن است. یک مدافع میانی. اما برای این کار نیاز دارد مقداری پول به دست آورد.

اولین نفر لیست آن‌ها مارکو وراتی است، اما بعید به نظر می‎رسد پاری‎سن ژرمن او را بفروشد و تا همین حالا هم مذاکره را بسیار سخت کرده است. از طرفی حتی اگر تیم فرانسوی حاضر به فروش او شود، بعید است در ازای پیشنهادی کمتر از 80 میلیون یورو او را بفروشد.

جوزپ ماریا بارتومئو شخصا اعلام کرده بود که بارسلونا برای خرید بازیکن 60 میلیون یورو بودجه دارد و در این صورت با پرداخت 42 میلیون یورو برای خرید سمدو و دلوفو تنها 18 میلیون مانده است. البته 42 میلیون یورو پیش پرداخت است و قرار است 12 میلیون در آینده پرداخت شود.

پس تا خرید وراتی 62 میلیون یورو دیگر مانده که بارسا برای به دست آوردن آن باید بازیکن بفروشد و این اصلا کار آسانی نیست.

آردا توران یکی از بازیکنانی است که احتمال خروجش از دیگر بازیکنان بیشتر است. اما هنوز هیچ باشگاهی از چین برای او پیشنهادی ارائه نکرده است و این در حالی است که بازیکن ترک در ژانویه از چینی‌ها پیشنهاد داشت. در آن زمان بارسا پیشنهادی 50 میلیون یورویی برای توران رد کرد و حالا دیگر تیمی مشتاق جذب او نیست.

دیگر بازیکنی که می‎تواند این رقم را به باشگاه منتقل کند رافینیا است، اما مصدومیت زانوی او هم نشان از این دارد بعید است تا به پایان رسیدن مدت زمان نقل و انتقالات تابستانی تیمی مشتاق خریدش باشد.

 

 

 

 

۳    
آی اسپورت
2017-07-16 15:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر