فهرست
امیری به رونالدو لایی می زند؟ بعید است
امیری به رونالدو لایی می زند؟ بعید است

امیری به رونالدو لایی می زند؟ بعید است

آی اسپورت – وحید امیری بعد از حرکت زیبایش جلوی اسپانیا و لایی زدن به پیکه، تقریبا هر روز درباره این مساله صحبت کرده. او در گفتگو با روزنامه شهروند در پاسخ به این سئوال عجیب که آیا به رونالدو هم لایی خواهد زد گفته:" من به این مسائل فکر نمی‌کنم. فقط موفقیت تیم‌ملی مهم است و ان‌شاءالله حاصل می‌شود." موضوع دیگری که وحید درباره اش حرف زده پاسخ به آنهایی است که عقیده دارند تیم ملی جلوی اسپانیا ضد فوتبال بازی کرده:" اسپانیا بهترین تیم فوتبال دنیاست و همین افرادی که الان انتقاد می‌کنند، قبل از بازی تصور دیگری از مسابقه داشتند و فکر می‌کردند راحت و با گل‌های زیاد می‌بازیم. شما دیدید که فوتبال زیبایی ارایه کردیم و حتی می‌توانستیم مسابقه را به تساوی بکشانیم. الان اکثر کارشناسان بزرگ دنیا از تیم‌ملی تمجید می‌کنند و فکر می‌کنم انتقادهای داخلی زیاد به صلاح تیم‌ملی نیست."

 

۲ ۲  
آی اسپورت
2018-06-25 09:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
حرف حساب!
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۰۶
باز شمارو جو گرفت؟ لایی از رونالدو نخوریم خودش کلیه... امیدوارم با یه دفاع قهرمانانه رونالدو رو از جریان بازی خاج کنن مدافعین ما
۵
فرهاد
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۲۰:۱۳
خدایی بعضی حرفهاتون مثل حرفهای یک بچه 10 ساله می ماند اخه این چه اهمیتی دارد که به رونالدو لایی بزند یا نزند مثلا لایی زد یعنی امیری بهتر از رونالدو است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر