فهرست
بردهای شفر و دور شدن ژنرال از استقلال
بردهای شفر و دور شدن ژنرال از استقلال

بردهای شفر و دور شدن ژنرال از استقلال

آی اسپورت - استقلال که دچار بحران عدم نتیجه‌گیری شده بود در 3 دیدار اخیرش که در جام حذفی و لیگ بوده 3 برد کسب کرده و این به معنای خداحافظی آبی‌ها با بحران است. زمانی که استقلال دچار بحران عدم نتیجه‌گیری شده بود شایعاتی مبنی بر قطع همکاری باشگاه با وینفرد شفر، سرمربی آلمانی این تیم به گوش می‌رسید و حتی رسانه‌ها در گفت‌وگو با امیرحسین فتحی، سرپرست باشگاه یا دیگر مسئولان تیم این موضوع را مطرح و نظر آن‌ها را جویا می‌شدند.

با وجود تکذیب چندباره خبر قطع همکاری شفر و استقلال توسط مسئولان باشگاه و تاکید فتحی بر رضایت از این مربی و ادامه همکاری با او، گویا این شایعه از بیخ و بن بی‌پایه و اساس نبوده و زمزمه‌هایی مبنی بر نارضایتی مدیران باشگاه از شفر و دستمزد نسبتا بالای او در شرایط نامناسب ارزی کشور وجود داشته است. بر اساس شنیده‌ها برخی از مسئولان باشگاه اعتقاد دارند سرمربی استقلال باید یک ایرانی از بین پیشکسوتان این باشگاه باشد و گزینه نخست‌شان هم امیر قلعه‌نویی است که از قضا در سپاهان خوب نتیجه گرفته است.

با وجود ابراز تمایل زیرپوستی مدیران آبی به استفاده از قلعه‌نویی در آینده‌ای نزدیک گویا این موضوع به گوش مدیران ارشد ورزش رسیده و آن‌ها موضع تندی گرفته و تاکید داشته‌اند در شرایط کنونی هیچ تغییر و تحولی پذیرفتنی نیست و نباید انجام شود. با این تاکید و تحکم مدیران ارشد، مسئولان باشگاه استقلال هم کوتاه آمده و به ادامه همکاری با شفر رضایت داده‌اند یا حداقل در ظاهر چنین است. البته شفر هم با 3 بردی که مقابل نفت مسجدسلیمان و سایپا در جام حذفی و لیگ کسب کرد به نوعی خودش را از مهلکه برکناری نجات داد و فعلا حاشیه امنیت دارد.

فوتبالی

     
آی اسپورت
2018-10-22 01:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر