فهرست
سکوت کربکندی درباره عملکرد رضایی شکست
سکوت کربکندی درباره عملکرد رضایی شکست

سکوت کربکندی درباره عملکرد رضایی شکست

آی اسپورت - رسول کربکندی سخنگوی باشگاه ذوب آهن درباره قطع همکاری با رحمان رضایی توضیحاتی داد. کربکندی گفت: شرایطی پیش آمد که قبل از بازی با نفت مسجد سلیمان تصمیم به قطع همکاری گرفته شد و با توجه به اینکه داور یک گل سالم ذوب آهن را مردود اعلام کرد مسئولان باشگاه تصمیم گرفتند این بازی را برد به حساب آورند و با برد نساجی به اعتماد به نفس کافی رسیدند تا اینکه بعد از شکست مقابل سپاهان تصمیم به پایان همکاری گرفته شد و در همه جای دنیا مرسوم است وقتی تیم نتیجه نمی‌گیرد نیاز به شوک است که ما این کار انجام دادیم و این نکته را عرض کنم که این اتفاق می توانست هفته ششم یا هفتم بیفتد ولی هیات مدیره فرصت زیادی به رحمان رضایی داد که متاسفانه نتوانست انتظارات را برآورده کند.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن در پاسخ به این که چرا این تیم در چند سال گذشته در پایین جدول قرار دارد و برای نیفتادن می‌جنگد، عنوان کرد: بخشی به تغییر مدیریت و بخشی از آن به از دست دادن بازیکنان کلیدی که از تیم جدا شده اند برمی‌گردد.

 پیشکسوت ذوب آهن درباره مصاحبه رحمان رضایی علیه کربکندی و گزینه های احتمالی سرمربی گری ذوب آهن گفت: از آن روز که رحمان رضایی مصاحبه کرد تا الان من جواب ایشان را ندادم چون اگر جوابش را می‌دادم ذوب آهن لطمه می خورد و از این کار امتناع کردم. از روز اول که رحمان رضایی به ذوب آهن پیوست، من در باشگاه نبودم که موافق یا مخالف حضور ایشان باشم و بعد ازاینکه تمرینات ابتدای فصل شروع شد و تیم شکل گرفت من به عضویت هیات مدیره در آمدم و تاکید می‌کنم زمان انتخاب سرمربی در ابتدای فصل اصلا و ابدا هیچگونه دخالتی در کار ذوب آهن نداشتم و بعد از آن بیانیه ای از سوی هیات مدیره تنظیم شده بود که من به عنوان سخنگوی باشگاه وظیفه داشتم مصوبات هیات مدیره را اعلام کنم و اشتباه رحمان رضایی این بود که فکر می کرد مصوبه را من تنظیم کرده ام و اعلام آن هم برعهده ی من است در حالی که به من دستور داده می‌شد که رسانه ای شود و آن را رسانه ای می‌کردم.

کربکندی در ادامه افزود: رحمان رضایی اخلاق را زیر پا گذاشت و حرف هایی زد و توهین هایی به من کرد که بخاطر ذوب آهن گذشت کردم و سعی کردم در این دعوا رو در رو قرار نگیرم.

عضو هیات مدیره ذوب آهن در پاسخ به اینکه گزینه های جانشینی رضایی مشخص شده یا خیر و این که مشخصا در بازی با مس رفسنجان مربی موقت بر روی نیمکت خواهد نشست یا سرمربی انتخاب می شود، تاکید کرد: با سه یا چهار گزینه در حال مذاکره هستیم و هیچ کدام قطعی نشده است و قبل از این هم با هیچ مربی صحبت نکرده بودیم و قرار بر این نبود که اگر تیم نتیجه گرفت دست به تغییر سرمربی بزنیم. کمیته فنی نظر نهایی را پیرامون انتخاب یکی از این سه گزینه که اسمی از آنها نمی‌توانم بیاورم می دهد و آن انتخاب می شود.

در ادامه مجری رادیو ایران در خصوص اینکه ساکت الهامی و علیرضا منصوریان جزو گزینه های ذوب آهن هستند یا خیر گفت: اگر می‌خواستم اسم بیاورم که همان ابتدا گزینه های مد نظر باشگاه را اعلام می‌کردم و نمی توانم اسمی بیاورم.

کربکندی درباره اینکه ممکن است خودتان دست بکار شوید و با توجه به رزومه خوبی که در ذوب آهن دارید سرمربی گری ذوب آهن را عهده دار شوید به رادیو ایران گفت: امکان ندارد چنین اتفاقی بیفتد و از روزی که به ذوب آهن برگشتم تحت هیچ شرایطی فکر مربی گری در سر ندارم و قبول نمی‌کنم و هر کادر فنی که انتخاب می شوند باید بتوانند به صورت مستقل به کار خود ادامه دهند و آقا بالا سر برای آن نباید در نظر بگیریم که فردا اگر نتیجه نگرفت ، ضعفش را توجیه نکند و آنها را بیندازد گردن شخصی دیگر که به عنوان مدیر فنی یا هر عنوان دیگری به او مشورت می‌داده است.

در پایان مجری برنامه "ورزش ایران" از رادیو ایران خطاب به کربکندی پرسید دلیل استفاده از لفظ پدر خوانده توسط رحمان رضایی آیا دخالت های شما در بحث فنی بود؟ که کربکندی پاسخ داد: من به ایشان فقط یک جمله گفتم که اصلا تفکر مربی‌گری ندارم و تنها می‌توانم تجربیاتم را در اختیارت قرار دهم که اگر تمایل داشتی می توانی از تجربیات من استفاده کنی و از آنجا که تشخیص دادم دوست ندارند از تجربیات بنده استفاده کنند حتی به مباحث فنی نزدیک نشدم.

 

 

  ۲  
آی اسپورت
2021-02-07 22:45:00
نظر دهید

۲ نظر
فرهاد
يكشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۹، ۲۳:۲۶
درسته اگر 10 امتیاز ذوب را که داوران نابود کردند را محاسبه کنیم جایگاه ذوب این جا نیست. ولی واقعا ضعیفترین مدیر عامل تاریح لیگ برتر به کمک مسئولین کارحانه ذوب را نابود کردند. رحمان هم به درد ذوب نمیخورد چون فقط برای کسب تجربه امده بود و ذوب برایش موش ازمایشگاهی بود سپاهان اگر ریسک نویدکیا را کردم می دانست لااقل اگر نویدکیا مربی خوبی شد اینده سپاهان تضمینه ولی رحمان حتی مربی خوبی میشد سر از تیم های دیگر در میاورد رحمان رضایی هر چه دارد از ذوب دارد از ذوب به اروپا رفت از ذوب به تیم ملی رفت در ایران بیشترین بازیها را با پیراهن ذوب انجام داد ولی ایا در این سالها یکبار شده از ذوب حرفی بزند؟ بعد بازی با پرسپولیس خبرنگار میگوید چه احساسی داری یا تسمت پرسولبس بازی داری جالبه رحمان 130 تا بازی در ذوب کرده 9 تا برای پرسپولیس بعد تیم سابقش شده پرسپولیس نه ذوب. چنین شخصی با این تفکر به درد ذوب نمی خورد روی رجب زاده سرمایه گذاری شود بهتر است
۹
مهرداد
سه شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۹، ۱۸:۴۱
مهمترین مشکل رحمان رضایی این بود که به ذوب آهن به چشم مدرسه و به خودش به چشم بچه مدرسه ای ، نگاه میکرد ، در حالیکه ذوب محل یاد گرفتن نیست ، محل یاد دادنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر