فهرست
استراتژی استرا
استراتژی استرا

استراتژی استرا

آی اسپورت – داستان استقلال و استراماچونی به صفحه‌های پایانی نزدیک شده است. در حالی که پنج‌شنبه وزیر ورزش شخصاً به این ماجرا ورود کرد و سفرای ایران در ترکیه و ایتالیا را هم از طریق وزارت امور خارجه پای کار آورد تا روند مذاکره با سرمربی ایتالیایی استقلال سریع‌تر شود، عده‌ای در تهران و ترکیه با قدرت سرگرم کارشکنی بودند تا از یک طرف با شایعه‌پردازی درباره خواسته‌های جدید استراماچونی، او را روبه‌روی طرفداران استقلال قرار بدهند و از طرف دیگر میان او و میانجیگرانی که قصد پایان دادن به اختلاف را داشتند، فاصله ایجاد کنند.

اما استراماچونی زرنگ‌تر از این افراد بود و از صبح دیروز تغییر رویه داد. استرا که دست این افراد را خوانده بود و می‌دانست آن‌ها قصد دارند با مطرح کردن دروغ‌هایی مثل افزایش مبلغ قرارداد و کاهش مدت قرارداد، بازیکنان و هواداران استقلال را روبه‌روی او قرار بدهند، از صبح جمعه در تمام پیام‌ها و مصاحبه‌هایش تأکید کرد آماده بازگشت به استقلال است و توپ را به زمین طرف مقابل انداخت. آن‌هایی که دنبال دور کردن او از استقلال بودند، اینجای بازی را پیش‌بینی نمی‌کردند. مرد حرفه‌ای ایتالیایی به مخالفان خود در ایران رودست زد.

 

خبر ورزشی 

۱۵ ۲  
آی اسپورت
2019-12-14 10:24:00
نظر دهید

۲ نظر
...
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸، ۱۱:۱۷
خبردلار یعنی همین. وقتی بی مسئولیتی یه سرمربی رو طبیعی جلوه میدن انوقت برانکو که 11 ماه حقوق نگرفته بود بهش گفتن پولکی. نه کاهش مدت قرارداد دروغه نه افزایش رقم
محمدرستگاربان
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸، ۱۳:۱۱
حالا چرا تو خودتو داری جر میدی جناب هژبری الله اعلم یارو با بی تعهدی دوتا بازی تیمشو پیچونده رفته ایتالیا حالا یه عده خبردلار اینجا واسش نوشابه باز میکنن کل روزنامه های ایتالیا شروط ماچونی واسه برگشت رو از جمله کاهش مدت قراداد گذاشتن حالا تو این وسط چی میگی و چی میخوای خدا می‌دونه!
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر