فهرست
محکم‌کاری پرسپولیس؛ برای برانکو بلیت فرستادند
محکم‌کاری پرسپولیس؛ برای برانکو بلیت فرستادند

محکم‌کاری پرسپولیس؛ برای برانکو بلیت فرستادند

آی اسپورت - هر چند احتمال بازگشت برانکو ایوانکوویچ به ایران بسیار ضعیف و شاید بتوان گفت غیرممکن است اما پرسپولیس برای اینکه روال قانونی را طی کرده باشد و بعدها در مراجع بین‌المللی اسناد و مدارک کافی برای طرح دعوا را داشته باشد، اقدام به ارسال بلیت هواپیما برای سرمربی سابق خود کرده است.

برانکو در مصاحبه اخیری که انجام داده گفته هنوز قراردادی با باشگاه الاهلی ثبت نکرده است. با این حال علت این مساله خواست برانکو برای ثبت نکردن قرارداد نیست بلکه باشگاه الاهلی می‌داند اگر پیش از فسخ قرارداد برانکو با پرسپولیس، قرارداد او را ثبت کند، با خطر محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالاتی فیفا و پرداخت خسارت به سرخپوشان به مبلغ یک و نیم برابر مبلغ قرارداد برانکو محکوم خواهد شد.

جالب‌تر اینکه طی روزهای گذشته وکیل کروات برانکو چندین و چند بار به سرخپوشان نامه نوشته و تقاضای فسخ دو طرفه قرارداد را کرده است. البته روز پنج شنبه هفته پیش برانکو طی نامه‌ای به پرسپولیس به صورت یک‌طرفه قرارداد خود را فسخ کرده است اما این فسخ از موارد فسخ غیرموجه محسوب می‌شود زیرا او در مهلتی که طبق آئین‌نامه نقل و انتقالات فیفا داشته یعنی ۱۵ روز پس از انجام آخرین بازی پرسپولیس که ۱۲ خرداد بود، این کار را نکرده است.

خبر ورزشی

۶ ۴  
آی اسپورت
2019-06-25 22:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
ماز
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸، ۲۲:۵۶
هر چی برانکو بگه همونه، هشتگ
Arman
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸، ۲۳:۳۸
امیدوارم گروه حقوقی باشگاه بتونه یه حال خوبی به برانکو و الاهلی بده ...چون نوع رفتن برانکو خیلی زشت بود ..فکرشو کن پرسپولیس با این همه هوادار میلیونی که بهت دلبسته شدن یهویی ول کنی در شرایطی قبل از خروجت از ایران به لیست خرید بازیکن ارائه کردی...هرچقدرم رفتار هیت مدیره بد بود چند برابرش رفتار تو بده بوده برانکو...دل خیلی ها رو شکوندی...
۲
علی پرسپولیسی
چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸، ۰۰:۱۱
غلط کرده یه ریالم به این مفت خور نمی دیم.
پدرام
چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸، ۱۴:۵۷
خجالت بکشید این حرفا چیه دیگه؟!! یکی بی سواده دلاله بوقچی اومده یه چیزی گفتهکه برانکو اینطوری رفت اونطوری رفت شما هم حرف اونو تکرار میکنید؟!! یعنی اینقدر راحت بازی یه سری افراد رو میخورید که این وسط پول میگیرن یا منفعت دارن؟!! پولش حلالش چون واقعا زحمت کشید...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر