فهرست
آنالیز/ اولین هت‌تریک طارمی چگونه رقم خورد؟
آنالیز/ اولین هت‌تریک طارمی چگونه رقم خورد؟

آنالیز/ اولین هت‌تریک طارمی چگونه رقم خورد؟

آی‌اسپورت- محوطه جریمه حریف، بهترین مکان برای مهدی طارمی است. باکسی که آقای گل لیگ، بیشترین ضربه به توپ‌هایش را از آن منطقه می‌زند. کمتر در خاطر داریم که طارمی گلی از پشت محوطه جریمه زده باشد. طارمی در همین فصل هم 17 گل از 18 گل لیگش را از درون محوطهه جریمه به ثمر رساند. شاید مجموع تعداد گل‌هایی که مهدی از پشت محوطه جریمه زده، به تعداد انگشتان یک دست هم نرسد؛ مانند گلی که علیپور چند هفته قبل به پیکان زد.

طارمی در بازی با الوحده هم که اولین هت‌تریک تاریخ فوتبالش را رقم زد، یک دلیل عمده داشت. همه بازیکنان موظف بودند که طارمی را درون محوطه جریمه صاحب توپ کنند. به عنوان مثال هر دو پاس علی علیپور در شرایطی به مهدی طارمی رسید که مهدی درون محوطه جریمه قرار داشت. نیمی از پاس‌های فرشاد احمدزاده به طارمی و دو سوم پاس‌های وحید امیری به مهدی هم در چنین شرایطی ارسال شد. 

طارمی هم بازیکنی نیست که درون محوطه جریمه بگذارد آب خوش از گلوی دروازه‌بان پایین برود. به خصوص که شب خوبش باشد. حضور مداوم طارمی درون محوطه جریمه حریف، یک شب رویایی را برای خودش و پرسپولیس رقم زد و به مرحله بعد صعود کردند.هیت‌مپ حرکتی طارمی نشان می‌دهد که او بیشترین زمان بازی را در محوطه جریمه الوحده گذراند. یعنی همان منطقه‌ای که 17 گل از 18 گل این فصل آقای گل لیگ به ثمر رسید. در بازی دیشب هم هر هفت شوت مهدی طارمی هم از درون محوطه جریمه زده شد. که شش تای آن در چارچوب بود و سه گل هم به همراه داشت. یعنی عمده‌ترین دلیل هت‌تریک طارمی، حضور مداومش در منطقه‌ای بود که بیشترین زهر را دارد. 

۹ ۱  
آی اسپورت
2017-05-09 14:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
امین
سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۶:۰۹
بعضیا اینقدر سوختن که صداشون درنمیاد.
فکر کنم حالا حالا ها تحت درمان باشن.
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ.
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر