فهرست
سوال از بیرانوند؛ چرا با همه دعوا داری؟
سوال از بیرانوند؛ چرا با همه دعوا داری؟

سوال از بیرانوند؛ چرا با همه دعوا داری؟

آی اسپورت - امسال علیرضا بیرانوند احتمالا بهترین سال عمرش را پشت سر گذاشت؛ طوری که لابد همه ما سر سفره تحویل سال باید دعا کنیم از نظر شغلی و حرفه‌ای، سال‌مان شبیه سال97 برای بیرانوند باشد! با این همه معلوم نیست گلر پرسپولیس چرا در روزهای عسلی عمرش اینقدر عصبانی است؟ او قبل از جام ملت‌ها چندین مرتبه با مدافعان خودی درگیر شد، حتی در جام‌جهانی هم یک صحنه درگیری عجیب با بازیکن خودی داشت و حالا بعد از جام ملت‌ها هم نشان می‌دهد روح و ذهنش درگیر است. بیرانوند سر صحنه پنالتی فولاد بدجوری به داور اعتراض داشت و بین دو نیمه یک کارت زرد گرفت. حتی چیزی نمانده بود کشدار شدن اعتراض او به داور، منجر به اخراجش از زمین شود. بیرو اواسط نیمه دوم هم تا وسط زمین رفت و به اتلاف وقت بازیکن تعویضی فولاد عارض شد. کلا معلوم نیست او چرا با همه دعوا دارد.

۱۳ ۳  
آی اسپورت
2019-02-12 22:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
آرش
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷، ۲۲:۱۹
چون میبینه هم چطور کمر به ضربه زدن به پرسپولیس هستند و برای این هدف هر ترفند کثیفی بکار میبرند . تو هم از همانهایی هستی که با یک تعریف در اول مقاله از بیرانوند ، شروع به تخریبش میکنی
۱
امید از تفت
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷، ۲۲:۲۷
مسئولین خوزستانی با حقه بازی می خواستند یه روز بازی پرسپولیس فولاد را عقب بندازند تا تمرکز پرسپولیس را بهم بزنند و پرسپولیس را ببرند و از اون طرف برای بازی بعدی پرسپولیس با استقلال خوزستان هم به پرسپولیس ضربه بزنند. با این شرایط توقع دارید بازیکنان عصبی نشوند!!؟؟ این اتفاق هرسال در اهواز تکرار میشه. باید میزبانی تیمهای خوزستانی در بازی با پرسپولیس به خارج از خوزستان منتقل بشه تا مسئولین خوزستانی توانایی برگزاری بازی در امنیت و نظم و احترام به میهمان را پیدا کنند.
متخصص
چهارشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۷، ۰۹:۳۸
شما خودت رو ناراحت نکن.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر