فهرست
تکذیب فتحی؛ بازیکنی را اخراج نمی‌کنیم
تکذیب فتحی؛ بازیکنی را اخراج نمی‌کنیم

تکذیب فتحی؛ بازیکنی را اخراج نمی‌کنیم

آی اسپورت – اوضاع استقلال چندان مساعد نیست؛ یا به قول هواداران حال تیم آبی‌پوش پایتخت خوب نیست و باید با تدبیر و البته امید دوباره این تیم را به روزهای خوش گذشته بازگرداند. در همین خصوص شاید هیچ فردی بهتر از نفر اول باشگاه استقلال نتواند با تدابیرش استقلال را از روزهای تاریک رهایی داده و دوباره روزهای پرافتخار را برای این تیم تکرار کند. امیر حسین فتحی مدیر عامل باشگاه استقلال با روزنامه فرهیختگان گفتگویی انجام داده که بخش‌هایی از آن را می‌خوانید:

وضعیت چشمی و اسماعیلی

شب یکشنبه جلسه کمیته انضباطی برگزار شد که دوستان شرکت کردند و درخصوص مباحث انضباطی به صحبت پرداختیم. در همین زمینه روزبه چشمی به صورت مکتوب عذرخواهی و اعلام کرد هر تصمیمی باشگاه بگیرد را می‌پذیرد و ما هم به دلیل اینکه احساس کردیم شاید موقعیتش در تیم ملی به خطر بیفتد زمینه ادامه همکاری با تمرینات تیم ملی را برای چشمی فراهم کردیم. درخصوص فرشید اسماعیلی نیز صحبت‌های او را شنیدیم ولی تصمیم خاصی درباره این بازیکن نگرفتیم هرچند که وی هنوز از شرکت در تمرینات باشگاه محروم است.

اخراج در کار نیست

کدام باشگاهی دو بازیکن در حد ملی خودش را اخراج می‌کند؟ مگر می‌خواهیم خودزنی کنیم؟ بالاخره بازیکن یک اشتباهی کرده که باید آن را مدیریت کرده و دوباره زمینه ادامه همکاری با آنها را فراهم کنیم.

لیست مازاد نداریم

شفر درخصوص این لیست صحبتی با ما انجام نداده است، مضاف بر اینکه چشمی و اسماعیلی عصای دست کادرفنی هستند. هر تیمی از خدا می‌خواهد تا این دو بازیکن را در اختیار داشته باشد، چرا باید بخواهیم آنها را از دست بدهیم؟!

یزدانی دستیار شفر؟

فعلا چنین بحثی مطرح نشده است. همه این اسامی در حد گمانه‌زنی‌هاست و در این مورد صحبتی انجام نشده است. اگر لازم باشد نیم‌فصل این کار را انجام می‌دهیم اما هنوز نه ما و نه شفر به جمع‌بندی نرسیده‌ایم اما اگر نیاز باشد این کار را خواهیم کرد.

موضع‌گیری پیشکسوتان علیه باشگاه

برخی عنوان می‌کنند که تیم بزرگ‌تر ندارد یا فلان تیم به خاطر بزرگ‌ترش به موفقیت رسیده است. انصافا سیدمهدی رحمتی بزرگ تیم ماست و بزرگی می‌کند و تیم را جمع می‌کند و زحمت می‌کشد. نیم‌فصل سال گذشته همه بازی‌ها بیرون بود و یک کلمه صحبت نکرد یا امسال هم همین شرایط به‌وجود آمد و بازهم او کوچک‌ترین واکنشی نشان داد و تابع دستور کادرفنی باقی ماند. او بزرگ تیم ماست و در اختیار باشگاه بوده و هست. به شرایط سال گذشته کاری ندارم اما از وقتی بنده به استقلال آمده‌ام، انصافا رحمتی یک حاشیه کوچک هم درست نکرده و برای بچه‌ها بزرگی کرده و همه او را دوست دارند.

۱ ۱  
آی اسپورت
2018-11-13 09:30:00
نظر دهید

۱ نظر
.
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۳۹
اگه اخراج میکردی به کیسه شک میکردیم تنها چیزی که تو این باشگاه نیست نظمه. یه بازی اِفه دیسیپلین اومدین به امیدی که بازی اسونی مقابل ماشین سازی دارین دیدین در حد این حرفها نیستین برگشتن به حالت اصلی خودتون
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر