فهرست
گزارش تصویری: درگیری پلیس با هواداران فاینورد در رم
گزارش تصویری: درگیری پلیس با هواداران فاینورد در رم

گزارش تصویری: درگیری پلیس با هواداران فاینورد در رم

آی اسپورت – پلیس رم برای متفرق کردن هواداران فاینورد که در مرکز شهر رم دست به آشوب زده بودند، مجبور به استفاده از گاز اشک آور شد. هواداران فینورد هم با پرتاب بطری هایی که در دست داشتند، درصدد مقابله با پلیس برآمده و درگیری های در سطح شهر ایجاد شد. اوج تنش ها در منطقه \" کمپو دِ فیوری\" مشاهده شد. جایی که هواداران هلندی که از فاینورد برای تماشای بازی امشب رم و تیم خود در مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا به ایتالیا آمده اند، با پلیس درگیر شده و تعدادی از آنها دستگیر شدند.

6 هزار هوادار فینورد وارد شهر رم شده اند که پلیس ایتالیا حدود 300 تا 400 نفر آنها را خطرناک توصیف کرده است. ضمن اینکه این افراد بلیط بازی امشب را هم دراختیار ندارند.

 پلیس رم از عصر روز چهارشنبه به حالت آماده باش در آمده بود. حدود 500 هوادار فینورد که خیلی از آنها به دلیل مصرف مشروبات الکلی حالت طبیعی نداشتند در محله معروف \" کمپو دِ فیوری\" تجمع کردند.این شرایط باعث شد که خیلی از رستوران ها و بارها این محله به دلیل ترس از درگیری های احتمالی زودتر از زمان معمول تعطیل کنند.

با توجه به حوادث رخ داده دیشب قرار است امروز درهای ورزشگاه از ساعت 16 بر روی تماشاگران باز باشند تا هواداران هرچه زودتر داخل استادیوم شوند.

باشگاه فاینورد راس ساعت 15 به وقت محلی بلیط های هواداران هلندی را بین آنها توزیع کرد و پلیس نگران این است که خیلی از آنها بدون داشتن بلیط بازی راهی ورزشگاه المپیک شوند.

 

 

     
آی اسپورت
2015-02-19 18:55:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر