فهرست
برانکو - پرسپولیس : پیش قرارداد امضا شد/ پروفسور آمدنی است
برانکو - پرسپولیس : پیش قرارداد امضا شد/ پروفسور آمدنی است

برانکو - پرسپولیس : پیش قرارداد امضا شد/ پروفسور آمدنی است

آی اسپورت- متولیان پرسپولیس در وزارت های ورزش و اقتصاد برای یک تغییر اساسی به توافق رسیده اند ؛ آوردن یک مربی سرشناس به اسم برانکو برای این تیم.

عمر حمید درخشان روی نیمکت لغزان پرسپولیس، شاید به پایان امشب نکشد. او مثل پادشاهی است که هر لحظه ممکن است امپراتوری‌‌اش فروبریزد.

او خود، این را بیش از همه درک می‌کند. حمید درخشان از تمام جزئیات و اتفاقات باخبر است‌؛ اینکه باشگاه پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ به توافق نهایی رسیده است و اگر ‌نژادفلاح، امضای پای قرارداد را بزند، خورشید غروب نکرده، باید نیمکت تیم را به او بسپارد. ساعت‌های حیاتی برای درخشان رو به سپری است و آنچه از برآیند این اتفاقات حاصل می‌شود، بستگی به نتیجه بازی امروز او مقابل صبا دارد.

به نقل از خبر آنلاین؛ پرسپولیسی‌ها این دست، آن دست می‌کنند اما آنچه دیروز منابع نزدیک به وزارت ورزش فاش کردند، پیش‌قرارداد با برانکو ایوانکوویچ امضا شده و توافق با مربی کروات سریع‌تر از آنچه تصور می‌شد، به ‌دست آمد. او شرایط پرسپولیس را پذیرفت و پرسپولیس هم شرایط او را؛ تا امروز قرارداد نهایی هم تنظیم شده باشد. برانکو در کرواسی منتظر قرارداد نهایی است و در صورتی که ‌نژادفلاح آن را در تهران امضا کند، او به فاصله یک روز بعد می‌‌آید تا روی نیمکت سرخ‌ها بنشیند. 
باشگاه پرسپولیس مشکلی برای پرداخت پول برانکو ندارد و حتی وزارت ورزش قصد دارد قسط اولیه برای حضور این مربی را پرداخت کند. یکی از نزدیکان وزارت ورزش فاش کرد مسئولان رده بالای این وزارتخانه تمایلی برای ادامه همکاری درخشان و پرسپولیس ندارند. دو گروه گلرخسار و هدایتی که قصد دارند حامی مالی این باشگاه باشند برای ورود به گود، حاضر شده‌اند مبلغ قرارداد برانکو را به طور کامل پرداخت کنند اما وزارتخانه فعلاً ترجیح می‌دهد تصمیم قطعی در این زمینه نگیرد و خودش پیش‌پرداخت قرارداد برانکو را بدهد.

به ادعای مسئولان وزارت ورزش، در دوره‌ای که درخشان نتایج بدی در پرسپولیس می‌گرفت با 50 کارشناس حرف زدند که 10 کارشناس از پیشکسوت‌های بزرگ پرسپولیس بودند. جمع‌بندی این مشورت‌ها در یک جمله خلاصه شد‌؛ «درخشان اقتدار لازم را برای مربیگری پرسپولیس ندارد.» در کمیته فنی هم این موضوع مطرح شد و گفتند برانکو پذیرفته به ایران بیاید. در آنجا کاشانی و زادمهر گفتند: «به ما زمان بدهید، بالاخره اگر قرار است نظر ما تأثیرگذار باشد، باید فکر کنیم. چند روز صبر کنید و به ناگهان تغییر ندهید.»

اما هنوز مقامات پرسپولیس معتقدند درخشان نتوانسته تیم را به طور کامل به ‌دست بگیرد و بازیکنان به حرف‌هایش گوش نمی‌دهند. این موضوع حتی در هیأت‌مدیره پرسپولیس توسط کلانی، کاشانی و زادمهر هم تأیید شده است. در این شرایط ‌نژادفلاح هم تمایل به تغییرات دارد اما او نمی‌خواهد ماجرای حضورش در پرسپولیس و در رسانه‌ها، زیر سایه برانکو قرار بگیرد. 
درخشان در این شرایط خود را آماده رفتن کرده است و اگر امروز مقابل صبا نتیجه نگیرد، از کار برکنار خواهد شد. هرچند مسئولان پرسپولیس گفته‌اند درخشان برایشان اهمیت دارد ولی تماس‌های خود را با برانکو قطع نکرده‌اند.

  ۱  
آی اسپورت
2015-02-19 13:28:25
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۳، ۰۹:۰۱
جالبه اینجا واقعا اخر دنیاس!!!!وای خدا این چه وزارت خونه ایه!!؟؟بیشتر شبیهه دارالمجانیه!!!کدوم قسمت کره زمین اول مربی میارن بعد که تیتر روزنامه هارو میخونن میبینن ای وای مثل اینکه مردم ناراضین!!!ابعد میان از 15 تا کارشناس و پیشکسوت میپرسن خوبی!؟راستی نظرت راجع به درخشان چیه!!!!این دفعه دیگه پیشی سریعا بیا منو بخور....................!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر