فهرست
گزارش ویژه؛ هتل 24 میلیون پوندی گیگز و نویل با نمای "اولدترافورد"
گزارش ویژه؛ هتل 24 میلیون پوندی گیگز و نویل با نمای "اولدترافورد"

گزارش ویژه؛ هتل 24 میلیون پوندی گیگز و نویل با نمای "اولدترافورد"

آی اسپورت – شاید نام \" هتل فوتبال\" خیلی خاص و منحصربه فرد نباشد ولی با توجه به اینکه ایده شکل گیری آن توسط دو تن از افسانه های باشگاه منچستریونایتد ارائه شده و در سرتاسر آن عکس های و تابلوهای فوتبال آویزان شده، بهترین نام ممکن برای هتل 24 میلیون پوندی باشد که گری نویل و رایان گیگز درحال بازکردن آن درست مقابل ورزشگاه اولدترافورد هستند. قراراست افتتاحیه رسمی این هتل 28 فوریه و استفاده آن برای عموم روز 2 مارس باشد. خود گیگز در گزارش اختصاصی منچسترایوینیگ در مورد افتتاح این هتل گفته که این هتل صرفا به هواداران یونایتد تعلق نخواهد داشت و برای استفاده تمامی دوستداران فوتبال خواهد بود. اگرچه به شدت حال و هوای \" یونایتدی\" در آن به چشم می خورد.

 



هتل فوتبال مجهز به 133 اتاق بوده (که قیمت های آن ازشبی 90 پوند شروع شده و در شب هایی که در اولدترافورد بازی برگزاری می شود به 240 پوند هم می رسد) که نیمی از آنها نمای خود استادیوم اختصاصی منچستریونایتد را دراختیار دارند. در طبقه دوازدهم آن یک زمین فوتبال ساخته شده که نام آن را \" فوتبال هون\" گذاشته اند و می توان در آن تورنمنت هایی نظیر فوتبال سالنی و حتی جشن های خصوصی و مراسم مختلف برگزار کرد. از همین حالا هفت زوج این سالن را برای برگزاری مراسم عروسی خود در سال جاری رزرو کرده اند.



در کنار آن  \" استادیوم سوئیت\" قرار گرفته که پکیج های هاسپیتالیتی 145 پوندی شامل ملاقات و گپ وگفتی با گیگز و نویل و اسکولز و سی دقیقه تحلل بازی با یکی از این سه نفر را به مشتریان عرضه می کند. 



اگر شخصی بخواهد هزینه هایش را در هتل کاهش دهد، می تواند به بخش \" پلیرز لانژ\" هتل برود. در این بخش پکیج های 40 پوندی درنظر گرفته شده که تقریبا همه آنها برای این فصل به فروش رفته اند ولی احتمال رزرو کردن پکیج های موجود برای فصل بعد وجود دارد. ولی حال وهوای واقعی استادیوم را فقط می توان در بخش \" اولدترافورد ساپورترز کلاب\" تجربه کرد که محوطه ای با گنجایش 800 نفر با یک سالن بیلیارد و صفحه های نمایش بزرگ روی دیوارهاست و ورودی ثابت آن در روز بازی 1 پوند اعلام شده که این پول صرف امور خیریه خواهد شد.


 

اما نکته عجیب اینجاست که هیچ کدام از این بخش ها مورد علاقه رایان گیگز نیست. او گفته که محبوب ترین بخش هتل را \" کافه فوتبال\" می داند. رستورانی در طبقه همکف هتل با منوی کاملا فوتبالی. برای پیش غذا در منو نام \" کیک آف\" و نام غذاهای اصلی هم \" تراس فود\" برگزیده شده اند. گیگز در این بخش از رستوران می تواند با خیال راحت فیش اند چیپس و بستنی های دلخواهش را سفارش دهد و نگران این نباشد که سرالکس فرگوسن با ترازوی خود از راه برسد و او را سرزنش کند.... گیگز در گفت وگو با منچسترایوینیگ به شوخی گفته که از این حرفها می توان فهمید که کاملا بازنشسته شده است. اگرچه با توجه به شرایط کنونی یونایتد به خصوص در خط میانی، شاید بازیکنی همچون گیگز حتی در این سن و سال هنوز به درد لوئی فن خال بخورد...

 

 

  ۱  
آی اسپورت
2015-02-19 18:04:51
نظر دهید

۱ نظر
مهدی
پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۳، ۱۸:۰۵
من عمرا پامو تو هتل اینا بذارم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر