فهرست
به استقبال بازی بزرگ بارسا- سیتی/ مسی: این یک سوپر بازی است!
به استقبال بازی بزرگ بارسا- سیتی/ مسی: این یک سوپر بازی است!

به استقبال بازی بزرگ بارسا- سیتی/ مسی: این یک سوپر بازی است!

آی اسپورت: لیونل مسی در برنامه تلویزیونی «موندو لئو» به سوالات مجری برنامه پاسخ گفت و درباره فرم خوب هفته های اخیر  خود اظهار نظر کرد. او گفت:«امسال تلاش کردم شروع خوبی داشته باشم. ما سال گذشته را خیلی خوب به پایان نرسانده بودیم و مجبور بودم مشکلات زیادی را پشت سر بگذارم چه در زمین و چه بیرون آن. واقعا چالش بزرگی بود که بتوانیم آن تصویر را عوض کنیم و به خود قدیمی ام بر گردم. برای رسیدن به این هدف فصل را شروع کردم.»

او درباره خیز بارسلونا بعد از شکست برابر رئال سوسیداد در آنوئتا گفت:«خوشبختانه بعد از آن بازی که باعث شد شروع خوبی در سال جدی نداشته باشیم همه چیز تغییر کرد. حالا اوضاع تغییر کرده و همه چیز به نفع ما است.»

کاپیتان تیم ملی آرژانتین  هشدار داد که بارسلونا هنوز طعم موفقیت را در این فصل نچشیده:«تیم اعتماد به نفس بالایی دارد و نگرش خود را عوض کرده و بی نهایت باانگیزه است. اما هنوز راهی طولانی در پیش است و هنوز هیچ چیزی نبرده ایم. چندماه تا پایان فصل مانده و در لیگ قهرمانان و لالیگا بازی های سختی داریم ضمن اینکه باید از صعود به فینال جام حذفی مطمئن شویم.»

او به بازی تیمش در لیگ قهرمانان هم پرداخت:«قرعه ما را با منچسترسیتی حریف کرده مثل سال قبل. آنها بازیکنان خیلی خوبی دارند و ما بازی بسیار سختی داریم به علاوه اینکه انگیزه انتقام و صعود به مرحله بعد را دارند. این یک سوپربازی است چون تیمشان را خیلی تقویت کرده اند.»

     
آی اسپورت
2015-02-19 18:32:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر