فهرست
مدافع چلسی عجله ای ندارد/ جان تری: یک سال دیگر می مانم
مدافع چلسی عجله ای ندارد/ جان تری: یک سال دیگر می مانم

مدافع چلسی عجله ای ندارد/ جان تری: یک سال دیگر می مانم

 

آی اسپورت: جان تری اعتراف کرده هنوز هیچ مذاکره ای میان او و باشگاه  چلسی برای تمدید قراردادش صورت نگرفته است. این بازیکن 34 ساله به خوبی می داند زمان کمی دراختیار دارد اما نمی خواهد هیچ چیزی روی روند خوب فعلی چلسی که امسال برای فتح سه جام مهم شانس قهرمانی دارد، اثر بگذارد.

مدافع چلسی امیدوار است یک سال دیگر در این تیم زیر نظر ژوزه مورینیو کار کند و نگران این نیست که مذاکرات دو طرف هنوز شروع نشده چون قبول دارد اولویت چلسی حفظ ادن آزار برای مدتی طولانی بوده است.

تری که تا پایان ماه ژوئن با چلسی قرارداد دارد، در این مورد گفت:«باشگاه وضعیت من را می داند، من هم همینطور و امیدوارم قضیه حل شود. هنوز هیچ صحبتی بین من و باشگاه نشده اما دوطرف برای یکدیگر احترام قائل هستند. بازیکنان مهمتر دیگری بودند. مثل آزار، برای من باشگاه اهمیت بیشتری دارد. هیچ کس به من نگفته اما اولویت باشگاه او بوده، امیدوارم به زودی سراغ من هم بیایند.»آزار 24 ساله هفته قبل قراردادی پنج و نیم ساله با تیم منعقد کرد تا هم درحال حاضر بیشترین درآمد را در استمفوردبریج دریافت کند و از سوی دیگر موقتا از دسترس رئال مادرید دور بماند.سیاست باشگاه چلسی تمدید قرارداد یکساله با بازیکنان بالای 30 سال است. تری می تواند در باشگاه های دیگر قرارداد بلندمدت ببندد و شرایط قراردادش به نحوی است که می تواند از حالا مذاکره با تیم های دیگر را آغاز کند.
او می تواند پیش قراردادی امضا کند که در آخر فصل به انتقال منجر شود. اما او که فصل قبل هم چنین وضعیتی را پشت سر گذاشته و به شایعات انتقالش به گالاتاسرای و موناکو پایان داده خیالش راحت است به خصوص به دلیل حمایتی که ژوزه مورینیو علنا از ماندن کاپیتانش در تیم کرده است.

تری در ادامه حرف هایش گفت:«سال اول کمی استرس داشتم و می خواستم خودم مذاکرات را شروع کنم اما امسال بازی های خوبی انجام دادم و با قراردادی یکساله راضی هستم، بعد از آن دوباره وضعیت را بررسی می کنیم.»تری تمام دوران فوتبال خود را در چلسی سپری کرده و بعد از بازگشت مربی پرتغالی به غرب لندن دوباره جایگاهش را در قلب خط دفاع تثبیت کرده است.

او با حضور بازیکنانی همچون کورت زوما کمی تحت فشار قرار گرفته اما می خواهد آخرین بازمانده شایسته از نسل درخشان فوتبال انگلیس باشد. فرانک لمپارد و استیون جرارد راه آمریکا را در پیش گرفته اند، اشلی کول به ایتالیا رفته و ریو فردیناند نتوانسته در کویینزپارک رنجرز جایگاه ثابتی برای خود دست و پا کند:«سبک بازیکنانی مانند من، استیوی، ریو، لمپس در پنج شش سال اخیر به ما در سال های آخر بازی مان کمک زیادی کرده است. آنها چند سالی از من بزرگتر هستند. وقتی بازیکنی مثل کورت پیدا می شود کار برای امثال ما سخت می شود. او جوان، سرحال، پرنشاط و باانگیزه است. گری کهیل و کورت عملکرد خوبی داشتند و در هر بازی ممکن بوده که من کنار گذاشته شوم. نمی خواهم استراحت کنم، کم کمک به روزهای آخر دوران بازی ام نزدیک می شوم بنابراین مهم است که تا جایی که می توانم بازی کنم.»

 

     
آی اسپورت
2015-02-19 19:44:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر