فهرست
داستان ناکامی‌های پپ با سیتی در آنفیلد
داستان ناکامی‌های پپ با سیتی در آنفیلد

داستان ناکامی‌های پپ با سیتی در آنفیلد

 آی اسپورت - دو تیم لیورپول و منچسترسیتی در بازی بعدی خود، در ورزشگاه آنفیلد به تقابل با یکدیگر خواهند پرداخت. به نقل از فورفورتو، این دو تیم در حالی به مصاف یکدیگر می روند که پپ گواردیولا از زمانی که هدایت منچسترسیتی را بر عهده گرفته است، ۴ بار در ورزشگاه آنفیلد مقابل تیم لیورپول بازی کرده اما در هیچ یک از این تقابل ها موفق به کسب پیروزی نشده است. این در حالی است که منچسترسیتی از سال ۱۹۸۱ میلادی فقط یک بار موفق به کسب پیروزی مقابل لیورپول در آنفیلد شده است. در ادامه به بررسی نتایج ۴ تقابل اخیر این دو تیم در مرسی ساید می پردازیم:

تساوی ۰-۰؛ ۷ اکتبر ۲۰۱۸

ریاض محرز با گل نکردن پنالتی در دقیقه ۸۵ بازی، فرصت ثبت اولین پیروزی منچسترسیتی در آنفیلد پس از سال ۲۰۰۳ میلادی را از دست داد. ویرجیل فن دایک با خطا روی لروی سانه، یک پنالتی برای تیم حریف داد و از آنجا که پنالتی زن اول منچسترسیتی که سرخیو آگوئرو بود تعویض شده بود، ریاض محرز پنالتی را زد ولی موفق به گل کردن آن نشد. با گل نکردن این پنالتی توسط ریاض محرز، اولین تساوی بدون گل این دو تیم از سال ۱۹۸۶ و همچنین اولین کلین شیت منچسترسیتی در آنفیلد از سال ۱۹۸۶ تا کنون ثبت گردید.

برد ۰-۳ لیورپول؛ ۴ آوریل ۲۰۱۸

لیورپول با به ثمر رساندن ۳ گل در ۳۱ دقیقه ابتدایی بازی، یک برد قاطعانه به دست آورد. محمد صلاح، الکس اوکسلید چمبرلین و سادیو مانه هر کدام یک بار برای لیورپول گلزنی کردند. البته این برد، برد تلخی برای لیورپول بود. چرا که برخی تماشاگران، قبل از شروع بازی به اتوبوس تیم منچسترسیتی حمله کرده بودند و علاوه بر آن هنگام ورود سرمربی منچسترسیتی به ورزشگاه،  مواد مترقه و بطری به سمت او پرت می کردند.

برد ۳-۴ لیورپول؛ ۱۴ ژانویه ۲۰۱۸

لیورپول با کسب پیروزی در یک بازی هیجانی که ۷ گل داشت، اولین شکست لیگ در فصل ۱۸-۲۰۱۷ را تحمیل منچسترسیتی کرد. در ابتدا، گل الکس اوکسلید چمبرلین توسط لروی سانه پاسخ داده شد اما بعد روبرتو فیرمینو، مانه و صلاح یکی پس از دیگری در عرض ۹ دقیقه دروازه منچسترسیتی را باز کردند. منچسترسیتی تلاش کرد که به بازی برگردد اما دو گل دیرهنگام برناردو سیلوا و ایلکای گوندوعان برای فرار از شکست کافی نبودند.

برد ۰-۱ لیورپول؛ ۳۱ دسامبر ۲۰۱۶

یک گل زود هنگام از جینی وینالدوم کافی بود تا لیورپول در شب سال نو میلادی، پیروز از میدان خارج شود. جینی وینالدوم در دقیقه ۸ بازی گلزنی کرد و همین گل، لیورپول را تبدیل به برنده بازی کرد.

طرفداری

     
آی اسپورت
2019-11-07 15:36:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر