فهرست
مورینیو با چلسی قرارداد جدید امضا می کند
مورینیو با چلسی قرارداد جدید امضا می کند

مورینیو با چلسی قرارداد جدید امضا می کند

آی اسپورت - روزنامه تایمز امروز گزارش داده ژوزه مورینیو احتمالا در تابستان آینده قراردادی جدید و چهارساله با چلسی امضا می کند.

این مربی پرتغالی در ژوئن 2013 که به استمفوردبریج برگشت و برای دومین بار مربیگری چلسی را به دست گرفت، قراردادی چهارساله با این تیم بست. با توجه به اینکه در حال حاضر این باشگاه وضعیت خوبی در صدر جدول لیگ برتر دارد، تا فینال جام اتحادیه انگلیس هم پیش رفته و در مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا نیز حضور دارد، به نظر می رسد باشگاه لندنی و مالک روس آن ، رومن آبراموویچ، مایل به نگه داشتن مورینیو برای بعد از سال 2017 باشند. گویا یک قرارداد چهارساله دیگر برای او آماده شده و در پایان فصل دو طرف پای میز مذاکره می نشینند.

چلسی فصل 2014-2013 را بدون فتح هیچ جامی به پایان رساند اما در حال حاضر هفت امتیاز بیشتر از منچسترسیتی، تیم دوم جدول لیگ برتر دارد و هنوز 13 بازی تا انتهای فصل باقی مانده است. این تیم در خانه پاری‌سن‌ژرمن در لیگ قهرمانان یک گل مهم زده و 20 اسفند با این تیم روبرو می شود. 10 اسفند هم برابر تاتنهام در فینال جام اتحادیه انگلیس قرار می گیرد و امیدوار است نخستین قهرمانی خود در این رقابت‌ها را بعد از سال 2007 به دست آورد.

     
آی اسپورت
2015-02-20 11:30:40
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر