فهرست
رونمایی از مشتریان انگلیسی سردار
رونمایی از مشتریان انگلیسی سردار

رونمایی از مشتریان انگلیسی سردار

آی اسپورت – ماجرای تمایل باشگاههای اروپایی به جذب سردار آزمون دوباره کلید خورده. بعد از آنکه طی روزهای گذشته شایعه شد سلتیک مشتری مهاجم ایرانی روبین کازان است حالا از لیگ جزیره به عنوان مقصد احتمالی سردار نام برده شده. روزنامه خراسان ورزشی در گزارشی  به این موضوع پرداخته و نوشته:" روزنامه پیپل انگلیس مدعی شده که 3 باشگاه اورتون، لستر و ولورهمپتون نام آزمون را در فهرست خریدشان قرار داده اند. اورتون و لستر به‌ عنوان 2 تیم شناخته شده لیگ برتری می‌توانند انتخاب‌های خوبی برای سردار فوتبال ایران باشند. ضمن این‌که ولورهمپتون هم این فصل با حضوری قدرتمند در چمپیونشیپ توانسته‌ جواز حضور در لیگ برتر را بگیرد و این تیم هم می‌تواند گزینه خوبی برای مهاجم تیم ملی کشورمان باشد"

۸ ۸  
آی اسپورت
2018-04-23 09:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
ali
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۰۳
همش کشکه . مگه مغز خر خوردن بیان بازیکنی که تو یک فصل تو لیگ درجه دو روسیه 3 تا گل زده رو بخرن ؟؟
وقتی 20 سالش بود اره میشد گفت الان نه دیگه.
اگه جهانبخش احتمالش زیاده بخاطر درخشش خیره کنندشه
reza PS11
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۲۸
هرچند منچستر سردار رو برای تقویت خط حمله میخواد اما لیورپول میخواد برا جایگزینی صلاح که قراره به ریال مادرید بره اونو بخره و گواردیولا بارها اعلام کرده بخاطر نداشتن مهاجمی چون سردار مجبوره استرلینگو بازی بده و احتمال رفتنش به قهرمان لیگ جزیره هم هست. با جدایی احتمالی هری کین تاتنهام هم رقابت سختی داره برا بدست اوردن سردار ایرانی. ارسنال هم دوران پسا ونگر رو میخواد بگذرونه پس دنبال یک نام بزرگه و اون چ کسی میتونه باشه جز سردار ازمون.چلسی هم با کونته از موراتا راضی نیس و دنبال ی مهاجم بزرگ و تموم کنندس بنام سردار . این بیگ سیکس لیگ جزیره بود بقیه که جای خودشو داره.تورو خدا این رفیقمونو هرروز لینک نکنید ب این تیماااا . بابا توهین ب لیگ جذاب جزیره نکنید لطفا.
آزاد
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۳۶
من به شدت طرفدار سردار عزیز هستم ولی خدایش دمت گرم رضا باحال نوشتی!
دق مرگ شدیم از دستش. به روسیه چسبیده ول نمیکنه.
۲
داود
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۳۹
خخخخخخخخخخخخخخخخ
ميلاد
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۴۴
علاقه باشگاه اورتون جديد نيست. چند وقته كه اينطوره. مالك ايراني اورتون قبلا هم با كازان تماس داشته. اينكه سردار خود تمايل داره يا نه بحث ديگريست. با توجه به سن سردار و قدرت سرزني اينكه مشترياني داشته باشه خيلي طبيعيست. بحث فني از بحث شخصيتي جداست.
۳
آرش6
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۰۵
گل فقط گل انگلیسی

های های میشی
۶
####
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۳۳
همیشه همینطوره از منچستر و رئال پیشنهاد داره ولی اخرش به عشق روبین کازان تو این تیم می مونه بعد بابا جونش مجبوره در به در شماره تلفن سرمربیان مقابل رو پیدا کنه و بعد تهدید و گروکشی و پرروبازی سریع گوشی خودش رو از دسترس خارج کنه! سرداربابا مربا بده بابا
ashkanred
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۲۵
این روزنامه خراسان زرشکی اگر راست می گفت عکس صفحه ای که این پیشنهاد را داشته چاپ می کرد . یا حداقل اسم انگلیسی این روزنامه به همراه مشخصات تاریخ و صفحه ای که این خبر کار شده رو اعلام می کرد. البته بیشتر ازاین هم ازش انتظاری نیست.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر