فهرست
ساری: هنوز یووه قهرمان است؛ قصد توهین نداشتم
ساری: هنوز یووه قهرمان است؛ قصد توهین نداشتم

ساری: هنوز یووه قهرمان است؛ قصد توهین نداشتم

آی‌اسپورت- سرمربی ناپولی درباره پیروزی مقابل یوونتوس و حرکت توهین‌آمیزش پیش از ابتدای بازی پاسخگوی خبرنگاران بود. مائوریتسیو ساری، سرمربی باتجربه ناپولی، پس از برتری تیمش مقابل یوونتوس در خانه حریف و کاهش فاصله در صدرجدول به یک امتیاز، در گفت‌وگو با پریموم اسپورت شکرت کرد.

عالی نبود

عالی نبود، نه. اگر زودتر به بازی سرعت می‌دادیم، می‌توانستیم زودتر به گل برسیم. هدف‌مان این بود که به اینجا بیاییم و کاری کنیم که یوونتوس فقط روی ضد حمله تمرکز کند. تنها روی یک ضربه آزاد به آنها فرصت دادیم. اگرچه آنها تیمی فیزیکی بودند، امّا خیلی خوب بازی را کنترل کردیم و کسب پیروزی دنباله‌ای منطقی از بازی بود. به طرز خارق‌العاده‌ای هواداران را خوشحال کردیم، امّا یوونتوس همچنان صدرنشین است و هنوز چیزی تغییر نکرده است. شانس کمی برای غلبه بر آنها در صدر جدول داریم. بردن در تورین همیشه سخت و حیرت‌انگیز است. راضی کننده بود امّا باید با روشن‌فکری به این مسئله توجه کنیم که این تنها یک بازی بود و این نتیجه، تغییر ناچیزی روی یک طرح بزرگ دارد. از نظر نتایج، یوونتوس قدرت خود را نشان داده است و شش اسکودتو پیاپی را فتح کرده و اکنون هم همچنان در صدرجدول قرار دارد. آنها بیانگر فوتبال ایتالیا هستند و همه به دنبال شکست دادن آنها هستند؛ این باعث می‌شود شکست دادن آن‌ها لذت‌بخش باشد. همیشه گفته‌ام در این لحظه از تاریخ، ناپولی نمی‌تواند برای موفقیت برنامه‌ریزی کند چرا که تیم‌های قدرتمندتری نسبت به ما قرار دارد. ما می‌توانیم روی پیشرفت فنی و تاکتیکی تیم تمرکز کنیم که این نیاز به استفاده از ۱۰۵ درصد توان ما دارد و ما نمی‌توانیم نتایج را تضمین کنیم. ما تقریبا در تمام استادیوم‌های بزرگ اروپا، بدون ترس بازی کرده‌ایم و این نکته مثبتی است.

از آن حرکت قصد توهین نداشتم

آن حرکتم خطاب به افرادی بود که آب دهان خود را به سمت اتوبوس ما پرت کردند و به ما فحاشی کردند. من هیچ وقت مقابل یک یوونتوسی چنین حرکتی انجام نمی‌دهم. بیشتر هواداران یوونتوس افراد فوق‌العاده‌ای هستند؛ مشکلی با هواداران یوونتوس ندارم. این فقط پاسخی بود به کسانی که ما را مورد اهانت قرار دادند.

طرفداری

۵    
آی اسپورت
2018-04-23 02:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر