فهرست
رسانه‌های اسپانیا: نیمار می‌ماند!
رسانه‌های اسپانیا: نیمار می‌ماند!

رسانه‌های اسپانیا: نیمار می‌ماند!

آی‌اسپورت- نیمار فعلا به گفته رسانه‌ها در بارسا ماندنی است. در چرخشی 180 درجه‌ای، رسانه‌های اسپانیایی همگی از تغییر موضع نیمار خبر می‌دهند و گفته می‌شود فوق ستاره برزیلی پس از صحبت با هم‌تیمی‌هایش، تصمیم به ماندن در بارسلونا گرفته است. موندو دپورتیوو، آس و مارکا همگی در حال حاضر تیتر اول خود را به ماندنی شدن نیمار در بارسلونا اختصاص داده‌اند. هر سه نشریه نیز دلیل این تغییر ناگهانی را، صحبت‌های نیمار با بزرگان رختکن بارسلونا از جمله مسی، سوارز، پیکه، اینیستا و بوسکتس می‌دانند. پس از اینکه جرارد رومرو اعلام کرد حالا احتمال ماندن نیمار، بیش از جدایی‌اش است، رسانه‌ها به دنبال اختراع دلیلی برای این تغییر موضع هستند.

مارکا می‌نویسد پدر نیمار علی‌رغم مذاکرات بسیار پیشرفته‌ای که با سران پاری سن ژرمن داشته، هیچ قراردادی با آنها امضا نکرده است. به خصوص پس از اینکه نیمار به او گفته که می‌خواهد بماند. آس گزارش داده توصیه‌هایی که بوسکتس، والورده و ماسکرانو اخیرا از نیمار کرده‌اند، فوق ستاره برزیلی را در جداشدن، مردد کرده است. موندو دپورتیوو هم که از همان ابتدا بر ماندنی بودن نیمار تاکید می‌کرد و البته به جایگزین‌های احتمالی نیمار پرداخته، از حمایت رختکن تیم، به عنوان دلیل اصلی ماندنی شدن شماره 11 می‌گوید.

اما آنچه پیداست، جلسه بیست دقیقه‌ای نه چندان موفقیت آمیز بارتومئو با نیمار است. این دو پس از تمرین صبح امروز، با یکدیگر حرف زدند اما رئيس بارسلونا پاسخ شفافی از سوی فوق ستاره تیمش دریافت نکرد. هر چه که هست، نیمار فعلا در بارسلونا ماندنی شده است.

طرفداری

     
آی اسپورت
2017-07-23 01:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر