فهرست
5 رکورد از دست رفته پرسپولیس: سقوط یک شبه
5 رکورد از دست رفته پرسپولیس: سقوط یک شبه

5 رکورد از دست رفته پرسپولیس: سقوط یک شبه

آی اسپورت – بعد از نمایش یک طرفه و مطمئن پرسپولیس مقابل تراکتورسازی، قلعه سرخ برانکو فتح نشدنی به نظر می‌رسید. پرسپولیسی‌ها با روحیه‌ای خوب آماده دربی شدند اما در 90 دقیقه، همه چیز را از دست دادند. رکوردهایی که برای مدتی طولانی در اختیار آن‌ها بود و حالا، از دست رفته است.

شکست ناپذیری دربی

آخرین باری که پرسپولیس دربی را باخت، بازی جام حذفی 5 سال قبل بود. آن‌ها 10 بازی پیاپی دربی شکست ناپذیر بودند و دیروز، این رکورد را از دست دادند. برانکو ایوانکوویچ هم در پنجمین دربی، سرانجام اولین باختش را تجربه کرد.

شکست ناپذیری در آزادی

پرسپولیس این فصل در ورزشگاه آزادی، هیچ باختی نداشت. آخرین باخت آن‌ها در ورزشگاه خانگی به فصل قبل و بازی با نفت منصوریان مربوط می‌شد. البته بازی دیروز، برای پرسپولیس بازی خارج از خانه محسوب می‌شد اما به هر حال، آن‌ها رکورد فوق العاده‌شان در آزادی را از دست دادند.

گل نخوردن در آزادی

پرسپولیس در اولین بازی خانگی با فولاد، گل خورد و پس از آن در هیچکدام از بازی‌های خانگی دروازه‌اش باز نشد. رکورد گل نخوردن پرسپولیس در آزادی، 9 بازی پابرجا ماند و دیروز از دست رفت.

نخوردن بیشتر از یک گل

پرسپولیس در هیچکدام از بازی‌های این فصل، بیشتر از یک گل نخورده بود. 3 گل استقلال در دربی، این رکورد را هم از بین برد.

کلین‌شیت با سیدجلال

پرسپولیس با سیدجلال در هیچکدام از 5 دربی قبلی، گل نخورده بود. دروازه فتح نشدنی با سیدجلال، دیروز سه بار باز شد تا کاپیتان سرخپوشان با وجود گلزنی در این بازی، گل خوردن را هم تجربه کند.

۱۲ ۴  
آی اسپورت
2017-02-13 14:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
هرمز
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۰۳
حسابی له شد تا حساب کار دستش بیاد
رکورد نه ساله
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۵۸
لپ کلام: بادکنک قرمز ترکید!!
۹
مسعود
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۱۸
جالب اینجا بود اخرین شکستشونم سه گله بود و اگه لطف داور نبود سه یک میباختن بزار راحتتون کنم پرسپولیس این هفته به سپاهان هم میبازه تو آزادی
۱
Gellshah
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۵۹
۵ تا رکوردت همزمان تو دربی نشکنه بلند صلواااااات
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر