فهرست
تعویق لیگ برتر یا بازی در زمین بی‌طرف؟
تعویق لیگ برتر یا بازی در زمین بی‌طرف؟

تعویق لیگ برتر یا بازی در زمین بی‌طرف؟

آی اسپورت - در حالی که تیم های حاضر در لیگ نوزدهم این روزها را در اردوهای تدارکاتی و تمرینات پیش فصل به سر می برند تا بتوانند در زمان تعیین شده برای آغاز بازی های لیگ، تیم آماده ای را روانه مسابقات کنند دستورالعمل عجیبی ، تمرکز مسئولان تیم های لیگ برتر را به هم زد. دستورالعملی که در آن قید شده بود تمامی تیم های حاضر در لیگ نوزدهم باید ورزشگاه های خانگی خود را استاندارد سازی کنند تا همه تیم ها بدون مشکل بتوانند در خانه از تیم های رقیب پذیرایی کنند.

پس از این دستورالعمل نیز صحبت هایی از تعدادی از مسئولان برگزار کننده مطرح شده بود مبنی بر این که در صورت عدم استاندارد سازی ورزشگاه ها ، بازی های لیگ نوزدهم با تعویق آغاز می شود و تا سوت پایان استانداردسازی ورزشگاه ها به صدا درنیاید اجازه برگزاری بازی ها داده نخواهد شد. اتفاقی که با مخالفت شدید تعدادی از مربیان لیگ برتری روبرو شد.

هرچند مطلب بالا هیچ گاه توسط مسئولان مورد تایید یا تکذیب قرار نگرفت اما امروز حیدر بهاروند، رئیس سازمان لیگ برتر در مصاحبه ای عنوان کرد هنوز هیچ کدام از تیم های حاضر در لیگ برتر، درباره پایان روند استانداردی اظهارنظر نکردند.

حیدربهاروند با اشاره به تعویق مسابقات لیگ برتر به دلیل فراهم نشدن همین شرایط عنوان کرد: اگرچه باشگاه های لیگ برتری تمرینات آماده سازی خود را آغاز کرده اند و مجدانه به دنبال جذب بازیکن و تمرینات آماده سازی هستند اما متاسفانه این کوشش در بخش استاندارد سازی ورزشگاه های خانگی شان کمتر مشاهده می شود وتاکنون هیچ باشگاه لیگ برتری اتمام کار استانداردسازی ورزشگاه خود را اعلام نکرده است. آن هم در شرایطی که سرمربیان برخی تیم ها تجهیز وزرشگاه ها را اقدامی شایسته و الزامی دانستند.

بهاروند تاکید کرد: تاکنون هیچ  باشگاهی به صورت رسمی و کتبی اعلام آمادگی ورزشگاه خانگی خود را با ایجاد الزامات مورد نظر این سازمان اعلام نکرده ، چنانچه اکثریت باشگاه ها آمادگی خود را به صورت رسمی به سازمان لیگ اعلام نمایند این سازمان بلافاصله  پس از بازدید مجدد، اقدامات اولیه را جهت شروع مسابقات انجام خواهد داد و چنانچه برخی باشگاه ها نتوانند ورزشگاه های خود را آماده نمایند مسابقات این باشگاه ها در شهر و استان بی طرف و بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد.

     
آی اسپورت
2019-07-21 19:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر