فهرست
درخشش در سلتیک پارک/ شقیری یادآور اسنایدر
درخشش در سلتیک پارک/ شقیری یادآور اسنایدر

درخشش در سلتیک پارک/ شقیری یادآور اسنایدر

 

آی اسپورت – ژردان شقیری در جهنم سلتیک پارک برای اینتر گلزنی کرده و با وجود گل سوم حریف در ثانیه های پایانی بازی، تیمش را در آستانه صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا قرار دارد. با اینکه پالاسیو به دلیل زدن دو گل نگاههای بیشتری را در این بازی به سوی خود جلب کرده ولی کلاس بازی هافبک 169 سانتیمتری سابق بایرن مونیخ در گلاسکو یکی از نکات مهمی بود که در نبرد دیشب نمایان شد.

شقیری بعد از انتقال از مونیخ به میلان، به تدریج همان فرم مطلوب قبلی را بازیافته و به تدریج نشان می دهد که تا چه اندازه می تواند در ترکیب تیم موثر باشد. شاید این فقط یک اتفاق باشد ولی اینتر درست زمانی اوج گرفت که مانچینی پست هافبک سوئیسی را از کنار زمین به پشت سر مهاجمان تغییر داد. شقیری حالا می داند که کجا باید توپ گیری کند و از همه مهتر با توپ چه کارهایی بکند. سرعت فکر و اجرای او همه را در اینتر یاد وسلی اسنایدر می اندازد که نقش مهمی در سه گانه معروفی که اینتر مورینیو در سال 2010 کسب کرد، داشت.

خییلی ها می گویند که به دلیل فیزیک بدنی شقیری، دویدن او در زمین کمی هم مضحک به نظر می آید ولی بازیکنان و هواداران سلتیک دیروز به هیچ وجه نمی توانستند به شقیری بخندند. شقیری بلایی سر آنها آورده که به این زودی ها فراموش نخواهند کرد. او از زمان انتقالش به اینتر در بازار ژانویه تا امروز در رقابتهای مختلف باشگاهی سه گلی برای اینتر به ثمر رسانده و در مسیر خوبی حرکت می کند.

     
آی اسپورت
2015-02-20 14:25:26
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر