فهرست
اختصاصی آی اسپورت: گزارش تصویری روز بعد از آشوب هولیگان ها در رم
اختصاصی آی اسپورت: گزارش تصویری روز بعد از آشوب هولیگان ها در رم

اختصاصی آی اسپورت: گزارش تصویری روز بعد از آشوب هولیگان ها در رم

 

آی اسپورت – درحالیکه روز بعد از حوادث رخ داده در مرکز شهر رم و آسیب دیدن بخش های زیادی از اثر معروف برنینی مجسمه ساز ایتالیایی در \"پیاتزا دی اسپانیا\"  اعتراض ها به مسوولان امنیتی نسبت به عدم نظارت کافی روی عملکرد هواداران فاینورد در سطح شهر رم اوج گرفته اند. مارینو شهردار رم گفته که پلیس و نیروهای امنیتی ایتالیایی می دانسته اند که پانصد نفر از پنج هزار هوادار فاینورد از سوی مقامات هلندی خطرناک توصیف شده بودند و علمکرد ضعیفی در کنترل آنها صورت گرفته است.

موضوع حوادث دیروز در جلسه شهردار و وزیر کشور ایتالیا امروز بررسی خواهد شد. حرکات غیرعادی و وحشیانه هواداران فاینورد به یکی از معروف ترین بناهای تاریخی ایتالیا که اثر برنینی است و در میدان معروف اسپانیا در مرکز تاریخی رم قرار گرفته، آسیب زیادی وارد کرده اند.

رنتزی نخست وزیر ایتالیا هم گفته که این قبیل رفتارها در مراکز تاریخی و توریستی قابل قبول نیستند و اعلام کرده که پلیس ایتالیا برای 28 نفر از هواداران دستگیر شده هلندی تنبیه سختی درنظر خواهد گرفت وانتظار عذرخواهی مقامات هلندی از ایتالیا را دارد. نخست وزیر ایتالیا همچنین گفت که مسوول این اتفاق هواداران وحشی و نه پلیس هستند و گفته که تحقیقاتی در مورد عملکرد نیروهای امنیتی ایتالیایی آغاز شده است. درعین حال صبح امروز میدان اسپانیا و اثر معروف برنینی مورد بازبینی کارشناسان قرار گرفته تا میزان خسارت وارده به این اثر بررسی شود.      
آی اسپورت
2015-02-20 15:30:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر