فهرست
بعضی‌ها ارزش جواب دادن ندارند
بعضی‌ها ارزش جواب دادن ندارند

بعضی‌ها ارزش جواب دادن ندارند

آی اسپورت – فوتبالی‌جماعت ارزش جواب دادن ندارند... این جمله را دکتر سمیعی نازنین یا پروفسور حسابی نگفته‌اند، این لطیفه را پندار توفیقی تعریف کرده است. مدیری که بدون تعارف، وصله ناچسب بدنه مدیریتی باشگاه استقلال بود و در یک سیستم مدیریتی سالم و کارآمد که مبتنی بر تخصص‌محوری باشد و نه فامیل‌بازی و رابطه‌سالاری، امکان نداشت حتی کارمند دفتری و اداری یک باشگاه فوتبال شود، حالا که بعد از شاهکار‌های نقل و انتقالاتی و مدیریتی از استقلال کنار گذاشته شده، به جای آن که بابت شهرت بادآورده‌اش از فوتبالی‌ها قدردانی کند، می‌گوید فوتبالی‌ها ارزش جواب دادن ندارند.

در این که پندار توفیقی فوتبالی نبود، تردیدی نیست. مگر به صرف گرفتن چند عکس یادگاری کنار خرید‌هایی که ۷۵ درصدشان مصدوم بودند و ۹۵ درصدشان قرارداد ترکمنچای بستند، آدم فوتبالی می‌شود؟ پندار توفیقی در پوشش فوتبال قرارداد‌های نفت و گازش را می‌بست و حالا تاوانش را استقلال باید پس بدهد که همزمان امید ابراهیمی، مجید حسینی، امید نورافکن، تیام، جپاروف و... را از دست داد و به جای‌شان یک بیمارستان مصدوم خرید، اما او ضربه اصلی را با گفتن این جمله در تازه‌ترین مصاحبه‌اش، به فوتبال زد؛ «فوتبالی‌ها ارزش جواب دادن ندارند!»

به جای گلایه از توفیقی که برکناری‌اش توفیق اجباری برای باشگاه بزرگ استقلال بود، باید یقه آن قهرمان ورزشی محترمی را گرفت که توفیقی را وارد فوتبال کرد. واقعاً دست شما درد نکند. فقط دفعه بعد برای نان قرض دادن به فامیل‌تان دست در جیب فوتبال نکنید. اگر قرار بود با توفیقی وارد بحث شویم، حتماً از میرشاد ماجدی خواهش می‌کردیم ماجرای آن مدیر استقلال که حکم همکاری با این باشگاه را داشت و قبل از شهرآورد روی پیروزی پرسپولیس شرط می‌بست را تعریف کند، اما متأسفانه یا خوشبختانه ما هم با پندار توفیقی هم‌عقیده‌ایم؛ بعضی‌ها اصلاً ارزش جواب دادن ندارند!

 

خبر ورزشی

۱۰ ۷  
آی اسپورت
2018-09-12 10:59:00
نظر دهید

۷ نظر
پندار تایم
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۱:۴۰
یه زمانی هم یه سری جو گیر این و باب كرده بودن : پندار تایم كابوس لنگیا . خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
۶
####
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۲:۰۴
جل الخالق ببینید چطوری پندارتایم تبدیل به وصله ناجور شده!
۸
HHEE
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۳:۰۰
یکی دیگه از اسطوره های طرفداران کیسه که نشون داد سطح عقل و درایت کیسه کشا برای اسطوره سازی چقدره:)
به طور عجیبی آدم کوته بین و ناقص العقل زیاد بین رفقای کیسه کش پیدا میشه که بازم تَکرار میکنم مشکل کل تیمشون همین تعداد زیاد ناقص العقلی هست که فتح الله زاده تو دوره مدیریتش تربیت کرد.
۸
حمید
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۳:۴۳
یه وقت به ذهنتون فشار نیارید تا ماجرای اون مدیر عامل پرسپولیس که علی دایی رو برکنار کرد، درخشان رو آورد و به استقلال کمک مالی می کرد یادتون بیاد.
۸
سعید ... از خوزستان
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۴:۲۵
پس پندار تایم همش الکی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۶
معین
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۶:۱۹
اقای هزبری چرا ما نامحرمیم چرا از این وضع کثافت حرف نمی زنید؟؟؟چرا حقایق را پنهان می کنید ان مدیری که روی برد پرسپولیس شرط می بست کیست؟؟این چه مبارزه ناعادلانه ایست ؟یعنی حتی مدیران استقلال را هم از میان پرسپولیسی ها انتخاب کردند؟؟قدرت اغازاده رسانه پول عابربانک تبلیغات همه و همه دربست در اختیار پرسپولیس است دیگر با گفتن این حرف که مدیران استقلال هم پرسپولیسیند ما را مستفیض فرمودید اینجا در این خراب شده در این لجنزار متعفن چه خبر است چرا ما را نامحرم می دانید و واگویه نمی کنید؟؟؟
۷
آقای خاص
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۲۳:۲۹
پندار تایم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر