فهرست
تنها راه نجات شفر در استقلال؛ دربی!
تنها راه نجات شفر در استقلال؛ دربی!

تنها راه نجات شفر در استقلال؛ دربی!

آی اسپورت - با آن‌که استقلال تیم قدرتمندی است و مقابل العین هم عملکرد خوبی داشت، اما به اندازه کافی برای شفر خوب نبود. او می‌داند در دومین سال حضورش در استقلال باید یک جام برای استقلال بگیرد وگرنه ماندنش دست خداست. از همین حالا درباره تابستان آینده استقلال بحث زیاد است. از ما نشنیده بگیرید ولی یکی از نزدیکان استقلال روزی در وزارت ورزش گفته است: «کاش شفر به تیم ملی برود...» ادامه این جمله را احتمالاً خودتان حدس می‌زنید. شاید حالا نظر آن مقام مسئول عوض شده باشد و شاید هم همچنان روی حرفش باشد ولی چیزی که در ظاهر همه می‌بینند، پایه‌های لرزان نیمکت شفر است. سرمربی استقلال هم کم و بیش از همه چیز با خبر است. می‌‎داند که قرارداد فصل جدیدش با استقلال تضمین شده نیست. او یک فصل دیگر با آبی‌‎ها قرارداد دارد ولی عده‌ای در باشگاه فصل بعد را بدون او تصور می‌کنند. مخصوصاً اینکه حالا شایعات جدی درباره بازگشت امیر قلعه‌نویی به استقلال مطرح می‌شود.

شفر در حال حاضر جام حذفی را از دست داده. در لیگ برتر هم تیم سوم است و به هر حال رقبای قدرتمندی برای رسیدن به قهرمانی دارد. از سویی در آسیا هم موفق نشده نتایج خوبی بگیرد و حاصل تلاشش دو بازی و یک امتیاز بوده است. حالا فقط می‌ماند شهرآورد. همه می‌دانند که این بازی چقدر در آینده کاری مربیان اثر می‌گذارد. سالی که پرویز مظلومی توانست استقلال را قهرمان جام حذفی کند تنها به این دلیل که شهرآورد را ۳ بر ۲ باخته بود از کار برکنار شد. او همین حالا گلایه‌های زیادی از برکناری‌اش در آن فصل دارد و می‌گوید حقش نبود. منتهی مظلومی هم خودش می‌دانست شهرآورد گاهی حتی از قهرمانی مهم‌تر است.

حالا شفر هم دقیقاً به همین مسئله آگاه شده است. او می‌داند تنها راه نجات موقتش شهرآورد بزرگ تهران است. او اگر بتواند تیمش را در این بازی برنده کند و از سویی در لیگ حتی سهمیه بگیرد در آن صورت برکناری‌اش خیلی سخت خواهد بود، اما اگر شهرآورد را ببازد برای ماندن دیگر هیچ راهی جز قهرمانی در لیگ نخواهد داشت. البته نباید فراموش کرد اگر او شهرآورد را ببازد طبیعتاً شانس آنچنانی برای قهرمانی لیگ برتر ندارد. این شرایط نشان می‌دهد همه چیز بستگی به شهرآورد دارد. در واقع شیشه عمر او به نوعی دست برانکو است. اگر شفر برنده شود که شانس ماندنش زیاد خواهد بود اگرنه باید خیلی زود به فکر بستن ساک‌هایش باشد.

نکته: برانکو یک بار در مصاحبه‌ای گفته بود برای فوتبال‌دوستان ایرانی شهرآورد از قهرمانی لیگ مهم‌تر است.

 

۳ ۶  
آی اسپورت
2019-03-14 19:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
پرفسور دلالویچ
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۱۹:۳۸
از ما نشنیده بگیرید ولی خیلی ناهارنگارا بدبختن!!از ما نشنیده بگیرید ولی لنگ، دلالویچ و ناهارنگارا تحت فشارند!! از ما نشنیده بگیرید ولی علی دمبه به دلالویچ گفته تیمت رو جمع کن!!از ما نشنیده بگیرید ولی بهروز بق بقو گفته دمبه ازش خواسته علیه دلالویچ مصاحبه کنه!! و از ما نشنیده بگیرید ولی دیگه ناهارنگاری نخ نما شده و ناهارنگارا رسوا. البته از ما نشیده بگیرید ولی نونی که دولابی سر سفره خانوادش میگذاشت فرقی با نون ناهارنگاری نداره.
جی کی
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۱۹:۳۹
این مقالات جهت ضربه زدن به استقلاله. معلومه یک خبرنهار نوشته اینارو.
شفر حمایت کامل هوادار هارو داره
farhad
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۲۰:۱۵
یه تیم منفجر شده بهش تحویل دادن و همون تیم رو تو نیم فصل تجدیدش کردن اما فقط با چهار ماه تمرین و بازی , به گفته هواداران رقیب , استقلال شفر حتی تو روزهای بدش زیباترین بازی لیگ رو انجام میده ! اما یه مشت ناهار خور که از باند مافیایی مربیان ایرانی خط میگیرن اعتقاد دارن که شفر باید بره تا استاد اوت دستی جاش رو بگیره ! درحالیکه همین آقای اوت دستی تو سال سومش به زور با استقلال قهرمان شد ! بله شفر و برانکو باید برن تا مافیای مربیان ایرانی جاشون رو بگیرن ! بالاخره سفره ای پهنه دیگه
..
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۲۲:۰۲
یه تیم منفجر شده؟؟؟؟؟ بعد از دوسال چطور این حرف رو میزنی؟ دست رو کدوم بازیکن گذاشته که واسش نگرفتن؟ تو خرید بازکین خارجی واسش کم گذاشتن؟
امید از تفت
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۲۰:۳۰
وقتی شفر احمق به برنامه لیگ اعتراض نکرد حقشه که اخراج بشه. آخه احمق میگی گروه مرگ آسیا هستی و به برنامه ای که مثل گیوتین داره گردنت را میزنه اعتراضی نمیکنی!!؟؟
۸
.
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۲۲:۰۱
.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر