فهرست
انریکه و بارسا همه جامها را می خواهند
انریکه و بارسا همه جامها را می خواهند

انریکه و بارسا همه جامها را می خواهند

آی اسپورت – آبی اناری پوشان بارسلونا بعد از اینکه در11 بازی اخیر خود در رقابت های مختلف پیروز شده اند حالا قصد دارند با رهبری لوئیس انریکه روند صعودی قابل توجه خود را ادامه بدهند.
لوئیس انریکه عنوان کرد که هیچ اولویت بندی خاصی برای کسب جام های ممکن در این فصل ندارد و تنها هدف او و تیمش به دست آوردن سه گانه در فصل جاری رقابت ها است.
بارسایی ها که هفته آینده برای برگزاری اولین دیدار خود در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل منچستر سیتی راهی منچستر خواهند شد به گفته انریکه با رویای تکرار اتفاقات سال 2009 و کسب سه گانه آماده این مسابقه خواهند شد.
روز شنبه نیز کاتالان ها در نوکمپ میزبان مالاگا خواهند بود که به گفته انریکه  همه بازی ها برای او و شاگردانش با اهمیت هستند.

انریکه امروز در جمع خبرنگران گفت: \" من تمام عناوین امسال را می خواهم و در هر بازی می خواهم پیروز شوم. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا وظیفه خود را که پیروز شدن در بازی های بعدی است انجام دهیم. \"
انریکه ادامه داد : \" من روی بازی با مالاگا تمرکر کرده ام. منچستر سیتی را می شناسم و رقابت های این تیم در این فصل را دنبال کرده ام و بازی سال گذشته مقابل این تیم را خوب به یاد دارم. فکر می کنم می توانیم کمی صبر کنیم و بعد در مورد آنها صحبت کنیم. \"
انریکه همچنین در مورد فشردگی بازی های پیش رو صحبت کرده و تذکر داد که این مساله نباید روی روند نتیجه گیری تیمش خصوصا در لالیگا تاثیر گذار باشد و تیمش جایی برای اشتباه کردن در چند ماه آینده تا پایان این فصل رقابت های اروپایی ندارد.
     
آی اسپورت
2015-02-20 19:33:35
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر