فهرست
نوار پیروزی های یحیی پاره شد/ گل محمدی: حریف موقعیتی نداشت
نوار پیروزی های یحیی پاره شد/ گل محمدی: حریف موقعیتی نداشت

نوار پیروزی های یحیی پاره شد/ گل محمدی: حریف موقعیتی نداشت

آی اسپورت- تیم ذوب آهن در ادامه روند خوبش در روزی که حتی می توانست پیروز دربی اصفهان باشد تن به تساوی داد. یحیی گل محمدی پس از پایان این دیدار به خبرنگاران گفت:

توپ را لو دادیم و گل خوردیم

ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم. در 20 دقیقه اول بازی دست ما بود ولی روی اشتباه خودمان و لو دادن توپ گل خوردیم. در ادامه فشار زیادی روی دروازه سپاهان آوردیم و توانستیم به گل برسیم.

حق بچه های ذوب 3 امتیاز بود
مقابل تیم خطرناکی مثل سپاهان هم حتی موقعیت گل هم به حریف ندادیم. در نیمه دوم آنها 10 نفره بودند و تمرکزشان روی دفاع بود و این کار را برای تیم ما مثل همه تیم ها سخت می کند. حتی یکی، دو موقعیت هم به دست آوردند. به هر حال در مجموع بچه ها بازی قابل قبولی ارائه دادند و فکر می کنم حق آنها کسب سه امتیاز بازی بود.

دو تیم بیشتر دفاعی کار می کردند


در این بازی ها که استرس و فشار زیادی برای هر دو تیم و بازیکنان وجود دارد تیم ها و کادر فنی به دنبال این هستند که گل نخورند. سیستم هایی که استفاده می شود دفاعی است برای اینکه گل نخورند.

صادقی کم اشتباه بود


در نیم فصل اول برای دروازه بان ما مشکلاتی برایش پیش آمد اما با توجه به تجربه ای که داشت به سرعت به شرایط ایده آل برگشت و امروز ترجیح دادیم از او استفاده کنیم که بسیار کم اشتباه و خوب ظاهر شد. حق وردی بازیکن بسیار جوان و خوبی است که تجربه کافی ندارد اما به مرور بهتر خواهد شد.خداراشکر توانستیم این پنالتی را هم جبران کنیم. مرتضی تبریزی به عنوان یکی از بازیکنانی که به تیم ملی دعوت شده در هفته های اخیر کمک زیادی به تیم ما کرده است.

به داوران احترام می گذارم


من در مصاحبه قبلی ام هم درباره داوری ترجیح دادم سکوت کنم. به نظر من و خیلی ها آن صحنه در محوطه جریمه سپاهان پنالتی بود اما به رای آقای اکبریان احترام می گذاریم اما در بازی با پرسپولیس هم چنین شرایطی پیش آمد که همه کارشناسان می گفتند موقعیت ما پنالتی بود اما داور نگرفت. به هر حال امیدوارم آقای اکبریان در کار خود موفق باشد.

     
آی اسپورت
2015-02-20 19:57:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر