فهرست
کریمی شجاع را نگه داشت؟ پولش را هم بدهد
کریمی شجاع را نگه داشت؟ پولش را هم بدهد

کریمی شجاع را نگه داشت؟ پولش را هم بدهد

آی اسپورت - مرتضی فنونی‌زاده پیشکوست پرسپولیس این روزها در مصاحبه هایش به نکته های جالبی اشاره می کند. گل حرف های فنونی زاده، پیرامون ماجرای علی کریمی و شجاع خلیل زاده است که در زیر می خوانید.

 

* هر بازیکنی حق دارد به فکر منافع مالی‌اش باشد اما وقتی قراردادی را امضا می‌کند باید به مفاد آن قرارداد هم پایبند باشد. به صورت مثال اگر می‌گویند برای یک فصل فلان مقدار پول می‌گیری بازیکن باید تا پایان فصل اعتراضی به این موضوع نکند مگر اینکه هیأت مدیره تشخیص بدهد آپشن‌هایی را به این قرارداد اضافه کند. یعنی اگر بازیکن بتواند به تیم ملی دعوت شود یا میزان مشخصی گل بزند، مبلغی مشخص به قراردادش اضافه شود.

 

* به نظر من مسئولان باشگاه پرسپولیس برای حفظ خلیل‌زاده شأن این باشگاه را رعایت نکردند. تاکنون ندیده بودم پرسپولیس برای حفظ یک بازیکن به این شکل بیانیه‌ صادر کند. تیم ما در دهه 60 نوزده جام آورد. در آن زمان امثال شجاع خلیل‌زاده و بشار رسن کجا بودند؟ بازیکنان نامی آمدند و رفتند و برای این تیم زحمت کشیدند. 60، 70 درصد آنها هم مجانی بازی کردند اما اینگونه رفتار کردن در شأن نام بزرگ پرسپولیس نیست.

 

* در بطن ماجرا نیستم اما اگر علی کریمی شجاع را نگه داشته خودش هم پول این بازیکن را پرداخت کند. تکلیف مدیریت و سرمربی تیم چه می‌شود؟ هیچ جایگاه یک پیشکسوت حتی در سطح کریمی بازیکن را قسم نمی‌دهد که در پرسپولیس بمان. خلیل‌زاده هم نباشد مدافعانی مثل کنعانی‌زادگان، سیدجلال حسینی و یکی دو بازیکن امید کار را درمی‌آورند.

 

* موافق درگیری پیشکسوتان پرسپولیس نیستم و چنین بحثی خوشایند نیست. پیروانی با کریمی و میناوند هم‌بازی بوده و اگر آنها به جان هم بیفتند، چند پیشکسوت دیگر هم مقابل هم قرار می‌گیرند. تیم ما در آستانه فینال لیگ قهرمانان است و همه باید از پرسپولیس حمایت کرده و با اتحاد پشت شاگردان گل‌محمدی باشند.

 

* نفراتی مثل خلیل‌زاده و رسن هم اگر دلشان با تیم نیست بروند. مگر قرار است ناصر محمدخانی یا علی پروین از پرسپولیس جدا شوند؟ دم شجاع و بشار گرم که عملکرد خوبی داشتند اما به جز بکن باوئر هیچ دفاع وسطی بهترین بازیکن تیم نمی‌شود.

 

* طبق صحبت‌های علی پروین هر کسی نمی‌تواند در پرسپولیس بماند با یک یا علی و خداحافظ از تیم جدا شود. البته باید به بازیکن هم تا جایی حق داد زیرا زندگی دارد و باید در مدتی که فوتبال بازی می‌کند از منابع مالی هم به نحو احسن استفاده کند. به نظر من پرسپولیس به دلیل  با حضور کنعانی‌زادگان و سیدجلال در صورت جدایی خلیل‌زاده دچار مشکل نمی‌شود.

 

* این بچه (پیام صادقیان) در جایگاهی نیست که بخواهد با آقا مهدی کل‌کل کند. نمی‌دانم مقصر چه کسی است اما از برادر من سن و سالی گذشته و اگر بدانم پیام صادقیان مقصر است، خودم ورود کرده و وی را سرجایش می‌نشانم. همه از زندگی پیام باخبر هستند. هر چند از لحاظ فنی بازیکن خوبی بود اما گرفتار مسائل حاشیه‌ای شد. تلفن صادقیان را ندارم و نمی‌خواهم با او صحبت کنم اما به پیام تذکر می‌دهم اگر یکبار دیگر درباره برادر من و پیشکسوت فوتبال ایران اینگونه صحبت کند، با پیام مانند خودش برخورد خواهم کرد.

۴ ۳  
آی اسپورت
2020-10-18 12:59:00
نظر دهید

۳ نظر
اقلیت تاس
يكشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹، ۱۷:۲۰
صادقیان خیلی از تو پرسپولیسی تر هست.پس لطفا سکوت
۸
امید
يكشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹، ۲۰:۳۴
جالبه نمیگه برادر من گوه خوری زیادی کرده میگه پیام سرجاش میشونم بگاز بارک الله
۳
محمد
يكشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹، ۲۲:۰۳
خفه شو مردک
پرسپولیس دهه شصت شما چند بار رفت فینال آسیا؟
چند بار پوکر کرد؟
این پرسپولیس کاری کرد که شماها در خواب هم نمی تونید و نتونستید بکنید.
پس دهن گشاد خودت و برادرت رو ببند.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر