فهرست
ناپولی فوق‌العاده است؛ لایق قهرمانی هستیم
ناپولی فوق‌العاده است؛ لایق قهرمانی هستیم

ناپولی فوق‌العاده است؛ لایق قهرمانی هستیم

آی‌اسپورت- مدافع ایتالیایی یوونتوس، جورجو کیه‌لینی می‌گوید بی‌صبرانه منتظر بازی با ناپولی است و اطمینان دارد که بازیکنان ناپولی هم همین حس را دارند. روز یکشنبه، بازی مهمی بین تیم‌های اول و دوم جدول سری‌ آ برگزار می‌شود. بیانکونری که صدر جدول ایتالیا است، در تورین میزبان ناپولی که با ۴ امتیاز کمتر در رده دوم است خواهد بود. جورجو کیه‌لینی در مورد این بازی مهم و سرنوشت‌ساز صحبت کرد:

 

هر اتفاقی ممکن است

از نظر من، اتفاقاتی که ممکن است در این بازی رخ دهد تعیین کننده هستند. اگر در نیمه اول گلی به ثمر نرسد، فکر نمی‌کنم بازی پر هیجانی را شاهد باشیم، اما در بازی‌های ناپولی-یوونتوس، همواره اتفاقات تفاوت‌ها را رقم زده‌اند. هر دو تیم در شرایط حساسی هستند، اما نتیجه این بازی قهرمان و نایب قهرمان را مشخص نمی‌کند چون هنوز بازی‌های سخت دیگری در پیش رو است. فکر می‌کنم همه بی‌صبرانه منتظر بازی در این مسابقه هستند. اطمینان دارم که بازیکنان ناپولی هم همین حس را دارند. در کنار این موضوع، حس رقابت زیادی بین بازیکنان هست که بازی را حساس‌تر کرده است.

 

بازی رفت

بازی خیلی مهمی بود، چرا که در آن مقطع از فصل همه ما را بازنده این فصل می دانستند. اما در عوض ما عملکرد فوق العاده ای داشتیم، یک تیم فوق العاده بودیم. شرایط خوب ما از بازی مقابل بارسلونا و کروتونه شروع شد و مقابل ناپولی هم توانستیم فاصله را کم کنیم و دوباره به تیم یک دست تبدیل شویم. امیدوارم در این بازی تیمی که ۴ امتیاز بیشتر دارد بازنده نباشد، اما نمی‌توان این دو بازی را باهم مقایسه کرد. البته این تنها یک بازی نبود که تفاوت دو تیم را رقم زد، به این دلیل بود که عمل‌کرد خوب ما تداوم داشت. باید به ناپولی هم تبریک بگویم، آنها عمل‌کرد فوق‌العاده‌ای داشته‌اند که اکنون در این جایگاه قرار دارند. ناپولی در ماه ژوئن بازی‌های سختی را با پیروزی پشت سر گذاشته است و در بازی‌هایی که به مشکل خورده‌اند، نشان دادند که توان تغیر شرایط را دارند. این نشان می‌دهد که در کنار توان فنی بالا، آنها قلب بزرگی دارند.

 

لایق هفتیم اسکودوتوی پیاپی هستیم

می‌خواهیم نشان دهیم که ما بهترین هستیم. این‌که ما لایق هفتمین اسکودتو هستیم و اگر الان اینجا هستیم، به این دلیل است که می‌خواستیم به هر قیمتی قهرمان شویم. همان‌طور که گفتم، هیچ چیز مشخص نیست، اما بازی روز یکشنبه خیلی مهم است. این یک بازی فوق‌العاده است بین دو تیم که برای قهرمانی می‌جنگند؛ دو تیم با شخصیت فوق‌العاده و متفاوت. ما رقیب سرسختی برای آنها هستیم و بهترین عمل‌کرد خود را به نمایش خواهیم گذاشت چرا که آن ها هم از توان فنی بالایی برخوردار هستند. آنها بازیکنان فوق‌العاده‌ای دارند و جایگاه کنونی دو تیم اصلا تصادفی نیست.

 

طرفداری

     
آی اسپورت
2018-04-21 01:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر