فهرست
درآمد 250میلیونی پرسپولیس در عمان
درآمد 250میلیونی پرسپولیس در عمان

درآمد 250میلیونی پرسپولیس در عمان

آی اسپورت - در چند روز گذشته پیرامون توزیع و فروش بلیت‌های بازی پرسپولیس و الهلال اخبار متفاوتی منتشر شده بود. اولین خبر مطرح شده درباره این بازی حساس 5 برابر شدن قیمت بلیت ها از سوی مسئولان باشگاه پرسپولیس بود زیرا قیمت بلیت 10 ریال عربستان (10 هزار تومان) بود اما برای این دیدار 50 ریال عربستان (50 هزار تومان) شد. روز گذشته هم باشگاه الهلال اعلام کرد که 13 هزار سکو از 34 هزار سکو ورزشگاه سلطان قابوس به عربستانی‌ها اختصاص داده شده است. یعنی تقریبا مبلغ 65 میلیون تومان از بلیت فروشی عاید باشگاه پرسپولیس شده است.  

با این تفاسیر یک سوم ورزشگاه سلطان قابوس مسقط به عربستانی‌ها داده شده است و این یعنی 35 درصد سکوها به آنها اختصاص یافته است در حالیکه تیم میهمان بر اساس قوانین AFC  تنها 8 درصد سکوها را می‌تواند خریداری کند و در صورت موافقت تیم میزبان می‌توانند بلیت بیشتری را بگیرند. اما امروز در جدیدترین خبر روزنامه الریاضیه عربستان مدعی شد یک سرمایه گذار عمانی بلیت‌های بازی الهلال با پرسپولیس را یک جا خریداری کرده است.

خبر روزنامه سعودی
خبر روزنامه سعودی

این سرمایه گذار عمانی تصمیم گرفته است که بلیت های خریداری شده را با قیمت سابق 5 برابر شده یعنی 50 ریال میان هواداران عمانی توزیع کند تا برای این دیدار در ورزشگاه حاضر شوند. این روزنامه عربستانی مدعی شد که منابع آگاه به آن خبر دادند که باشگاه پرسپولیس میزبان این بازی هر کدام از این بلیت‌ها را با قیمت 200 ریال(200 هزار تومان) به سرمایه گذار عمانی فروخته است. این در حالی است که این باشگاه صاحب 26 هزار سکو است.

بنا بر ادعای این روزنامه عربستانی باشگاه پرسپولیس هر کدام از بلیت‌ها را با قیمت 200 هزار تومان به سرمایه گذار عمانی فروخته است یعنی اگر مسئولان پرسپولیس 13 هزار بلیت(اعلام باشگاه الهلال) را به الهلالی‌ها فروخته باشند تقریبا 250 میلیون تومان در بلیت فروشی کاسب شده است.

 

فارس

۲ ۳  
آی اسپورت
2017-02-19 11:18:00
نظر دهید

۳ نظر
رضا
يكشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵، ۱۲:۳۷
چرا طبق معمول دری وری میگی آی اسپورتی های مفلوک؟ ۱۳ هزار تا ۲۰۰ هزار تومن میشه ۲.۶ میلیارد تومن. آی بی مخ
سعید
يكشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵، ۱۳:۳۰
تازه قیمت بلیطها به ریال عمان بوده نه عربستان! هر ریال عمان 10 هزار تومانه یعنی بلیطی 500 هزار تومان!! اگه حیقیت داشته باشه دم طاهری گرم واقعا ای ول داره با این کار تونست چند میلیارد درامد کسب کنه که برای پرداخت پول ژوزه خیلی به درد میخوره!
ehsan
يكشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵، ۱۲:۴۶
عزیزم پول بلیط ها ی فروخته شده میشه 2.600.000.000 تومان
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر