فهرست
بازگشت دستیاران کی‌روش به ایران: سکوت محض
بازگشت دستیاران کی‌روش به ایران: سکوت محض

بازگشت دستیاران کی‌روش به ایران: سکوت محض

آی اسپورت- دستیاران کی‌روش و اعضای تیم‌ملی به ایران رسیدند. پیروانی، کروز و گاسپار در غیاب سرمربی تیم‌ملی به ایران رسیدند. با آمدن آنها به ایران همه منتظر بودند تا شاید بخشی از این معادله عجیب حل شود و مشخص شود که در اردوی امارات چه اتفاقاتی افتاده و چه خبری بوده که به استعفای کی‌روش منجر شده است. با این حال از بازگشت دستیاران فقط یک چیز نصیب همه شد: سکوت!

پیروانی فقط در چند جمله به آنهایی که علیه‌اش صحبت کرده بودند حمله کرد و رفت! او در مورد حاشیه‌های اخیر گفت:« این مصاحبه‌ها که می شود هیچکدام به نفع فوتبال ما نیست. یکسری آدم ها در خارج از وظایفشان حرف می زنند و خواهشا این آدم ها سکوت کنند. کسانی که سمتی ندارند به خودشان اجازه دادند که فقط اظهار نظر می کنند. لطف کنید سکوت کنید تا اتفاقات خوبی بیفتد.»

او در مورد این که پروین گفته بود با او تماس گرفته اما پاسخ نداده هم گفت:« در امارات که بودیم شماره نمی افتا و من ندیدم که ایشان تماس گرفته است. علی پروین بزرگ ماست و خودم با ایشان تماس می گیرم.»

تلاش خبرنگاران برای صحبت کردن در مورد کی‌روش به جایی نرسید و پیروانی فرودگاه را ترک کرد. بقیه بازیکنان تیم‌ملی هم ممنوع‌المصاحبه بودند تا خبرنگاری سراغ آنها نرود و همه چیز در ابهام باقی بماند. به این ترتیب با بازگشت کادرفنی تیم‌ملی هم هنوز ابهامی حل نشده و روشن‌شدن همه چیز به روزهای آینده موکول شد.

۱ ۲  
آی اسپورت
2017-01-07 19:08:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
تاج+ساکت+اسلامیان: باند کثیف اصفهانی
شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۳۱
اینم آدم شد.
۲ ۱
محسن
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۰۰:۱۲
مثل آدم صحبت کرده.مسئول است و شایسته حرف زده.دوست داشتی مثل سگ و الاغهای این روزهای فضای مجازی،پارس کند و لگد بزند و گاز بگیرد؟!بزرگوار،ظاهرا ایشان بزرگتر و سرپرست اردو بودند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر