فهرست
آزمون سخت فراز؛ پرسپولیس، استقلال، پرسپولیس
آزمون سخت فراز؛ پرسپولیس، استقلال، پرسپولیس

آزمون سخت فراز؛ پرسپولیس، استقلال، پرسپولیس

آی‌ اسپورت – صنعت نفت آبادان نیم فصل اول لیگ هفدهم را در رتبه ششمی تمام کرد. رتبه‌ای که بهترین جایگاه این تیم در تاریخ لیگ برتر است. این تیم با فراز کمالوند نتایج قابل قبولی گرفت و دیگر کسی در آبادان دغدغه سقوط ندارد. این تیم اما در یک برهه دشوار قرار دارد. نفتی‌های آبادان روز 20 آذر بازی عقب افتاده از هفته هشتم پرسپولیس را برگزار کردند. این بازی با شکست دو بر صفر نفت تمام شد. البته بازیکنان نفت چند روز قبل از بازی با پرسپولیس در اعتراض به مشکلات مالی اعتصاب کرده بودند. کمی قبل‌ترش هم کمالوند خودش استعفا داده بود اما برگشت. مشکلات مالی این تیم زیاد است. بعد از شکست دو بر صفر مقابل پرسپولیس کمالوند در مصاحبه تلویزیونی به مشکلات مالی تیمش اشاره کرد و گفت آبادانی به خاطر وضعیت مالی‌شان نمی‌توانند تا بازی با پرسپولیس در جام حذفی در تهران بمانند. آن‌ها باید به آبادان برمی‌گشتند تا دوباره برای بازی جام حذفی با پرسپولیس در روز 28 آذر به تهران برگردند.

این اما پایان روزهای سخت نفت و کمالوند نیست. طلایی پوشان 5 روز بعد از بازی جام حذفی باید باز هم در ورزشگاه آزادی بازی کنند. حریف اما این بار استقلال است. بازی هفته شانزدهم و آغاز نیم فصل دوم. از 20 آذر تا سوم دی و در 13 روز نفت دو بار با پرسپولیس و یک بار با استقلال بازی می‌کند و این آزمونی سخت است که هیچ مربی از آن راضی نیست. رضایت کمالوند اما اهمیتی در این میان ندارد. او باید تیمش در سرمای این روزهای تهران به مصاف سرخابی‌ها بفرستد. رتبه ششمی لیگ انتظارات را از او و تیمش بالا برده و هواداران نفت منتظر 3 باخت از این 3 بازی نیستند.

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-12-17 14:18:00
نظر دهید

۱ نظر
داریوش
يكشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۵۸
کمالوند وقتی با پرسپولیس بازی داره به یاد مشکلات مالی میفته و استعفا میده،تا سه امتیازو تقدیم اربابش کنه.وقتی به اسقلال برسند مشکلات مالیشون حل میشه و با تمام توان میان
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر