فهرست
کلوپ: دورتموند شایسته پیروزی بود
کلوپ: دورتموند شایسته پیروزی بود

کلوپ: دورتموند شایسته پیروزی بود

آی اسپورت – سومین پیروزی متوالی شاگردان کلوپ دیشب در حالی رقم خورد که او تیمش را شایسته پیروز شدن در برابر اشتوتگارت می داند.
در این هفته از رقابت های بوندسلیگای آلمان، دورتمند توانست با نتیجه سه بر دو از سد اشتوتگارت بگذرد و یورگن کلوپ سرمربی زرد های وستفالن اصرار دارد که تیمش در این بازی مستحق پیروز شدن بود.
دورتمند دیشب علاوه بر جشن گرفتن سومین پیروزی متوالی خود به رده دهم جدول رسیده و چهار امتیاز با منطقه سقوط فاصله گرفت.
کلوپ که هیچ گونه شکی در لیاقت تیمش برای برنده شدن در این بازی نداشت در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی گفت: \" ما لایق کسب 3 امتیاز بودیم. کافی است به آمار ها توجه کنید. ما پنج کرنر زدیم و آن ها تنها دو کرنر زدند و هر دو بار موفق به گشودن دروازه ما شدند. در بیشتر دقایق نیز ما کنترل بازی را در اختیار داشتیم و نمایش بهتری از خود به جای گذاشتیم و سعی کردیم به آن ها فشار زیادی بیاوریم تا آن ها را مجبور به بازی مستقیم و بلند کنیم که شرایط را برای آن ها سخت کرده بود. \"
کلوپ که نیمه دوم تیمش را با تاکتیک ضد حمله به میدان فرستاده بود، صحبت هایش را اینطور ادامه داد : \" جبران کردن تساوی بسیار مهم بود و ما سعی کردیم با ضد حملات به این هدف برسیم و توانستیم واکنش خوبی از خود نشان دهیم و حتی می توانستیم بهره ی بیش تری از ضد حملات خود ببریم. \"
     
آی اسپورت
2015-02-21 12:36:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر