فهرست
لیست خرید رئال در تابستان ۲۰۱۵ لو رفت؛ پوگبا، دانیلو، گایا، رویس، لاپورته، دخیا و کاسیا
لیست خرید رئال در تابستان ۲۰۱۵ لو رفت؛ پوگبا، دانیلو، گایا، رویس، لاپورته، دخیا و کاسیا

لیست خرید رئال در تابستان ۲۰۱۵ لو رفت؛ پوگبا، دانیلو، گایا، رویس، لاپورته، دخیا و کاسیا

هر چند که هنوز چندین ماه تا آغاز تابستان باقی مانده است اما شایعات زیادی در مورد رئال مادرید وجود  دارد. نگاهی داریم به لیست خرید احتمالی رئال مادرید در تابستان.

 پل پوگبا: هافبک فرانسوی در حال حاضر یکی از بازیکنانی است که حرف و حدیث ها در مورد رسیدنش به توپ طلا در آینده خیلی زیاد است. این بازیکن ستاره امسال یووه بوده است و وکیلش بارها تائید کرده است که به احتمال فراوان در تابستان از تورین جدا می شود. رئال یکی از جدی ترین مشتریان اوست اما باید برای خریدنش با باشگاه های متمول نظیر سیتی و پی اس جی رقابت کند.

 

دانیلو: مدافع راست برزیلی پورتو  نگاه رئال را به خود جلب کرده است و سران باشگاه می خواهند او را جایگزین آربلوا کنند. در نقطه مقابل بارسا به او به چشم جایگزین دنی آلوس نگاه می کند و امیدوار است که رفاقت وی با نیمار کارساز شود.

 

گایا: رئال مادرید به صورت جدی خرید مدافع چپ ۱۹ ساله والنسیا را زیر نظر دارد. سران باشگاه والنسیا سخت در تلاش هستند تا قرارداد او را تمدید کنند اما رئال همک او را به صورت جدی می خواهد.

 

رویس: هر چند که قرارداد رویس با دورتموند اخیرا تمدید شده اس اما گفته می شود که تمدید قرارداد هم اثری در جدایی احتمالی وی در تابستان نخواهد داشت و او به زودی راهی برنابئو می شود.

 

لاپورته: هر چند که رئال در حال حاضر با حضور په په ، راموس و واران با ترافیک در خط دفاعی مواجه است اما لاپورته، مدافع ۱۹ ساله فرانسوی یکی از اهداف آنهاست. رقم فسخ قرارداد وی ۴۲ میلیون یوروست و رابطه رئال با اتلتیکو خوب است.

 

ده خیا:‌ دروازه بان یونایتد یکی از گزینه های رئال برای جانشینی کاسیاس در آینده است. بازیکن سابق اتلتیکو قراردادش را با شیاطین سرخ تمدید نکرده است. در صورتی که کاسیاس بخواهد جدا شود او اصلی ترین جایگزینش خواهد بود.

 

کیکو کاسیا: رئال مادرید می تواند او را با ۱۰ میلیون یورو بخرد. این دروازه بان  در آکادمی رئال رشد کرده است و عملکرد خوبی در والنسیا از خود نشان داده است. رئال مادرید شرایطش را با دقت زیر نظر دارد.

     
آی اسپورت
2015-02-21 14:44:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر