فهرست
آرزوهای محال اسوالدو/ پیرلو و دروسی دربوکا!
آرزوهای محال اسوالدو/ پیرلو و دروسی دربوکا!

آرزوهای محال اسوالدو/ پیرلو و دروسی دربوکا!

آی اسپورت- در آرژانتین تب اوسوالدو بالا گرفته است. بازگشت او به کشور بعد از تقریبا 9 سال حضور در فوتبال اروپا به سوژه روز رسانه های فوتبال این کشور تبدیل شده است.

او در گفت وگویی با نشریه لاناسیون گفته که پوشیدن پیراهن بوکا برای اولین بار یک رویای بزرگ بوده که هنوز هم آن را باور ندارد.\"پیشنهاد های زیادی از تیمهای اروپایی داشتم. می توانستم به یووه، میلان و تورینیو و فیورنتینا بروم. ولی می خواستیم در آرژانتین بازی کنم. تنها راه حل بازگشت به یووه بود. بازگشت و بازی با تبس برایم یک آرزو بود ولی بعد مشکلاتی در قراردادم ایجاد شدند و یووه با ماتری قرارداد امضا کرد و من تصمیم گرفتم بوکا را انتخاب کنم.\"

اسوالدو در مورد رویاهای بزرگی که در سر دارد هم در این مصاحبه حرف زده است:\" آرزویم این است که با تبس بازی کنم و امیدوارم که به زودی به این تیم ملحق شود. من رابطه ای عالی با پیرلو دارم و او اغلب از من سوال کرده که بازی کردن برای بوکا چه حس و معنایی دارد. دروسی هم همین طور. او به من گفته که خیلی دوست دارد در بومبونرا بازی کند. این ورزشگاه برای خیلی از بازیکنان فوتبال افسانه ای است. حتی نمی توانم تصورکنم که اگر آنها تصمیم به بازی کردن در این تیم بگیرند، چه اتفاقی می افتد....

 

 

     
آی اسپورت
2015-02-21 16:13:55
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر