فهرست
دردسرهای فدراسیون برای بخشش کرار؛ وقتی مدیرعامل سپاهان کفاشیان را تهدید می کند!
دردسرهای فدراسیون برای بخشش کرار؛ وقتی مدیرعامل سپاهان کفاشیان را تهدید می کند!

دردسرهای فدراسیون برای بخشش کرار؛ وقتی مدیرعامل سپاهان کفاشیان را تهدید می کند!

آی اسپورت- محرومیت دو جلسه ای و سپس بخشش جاسم کرار یکی از جنجالی ترین تصمیمات کمیته انضباطی در لیگ چهاردهم بود. کرار که به واسطه اعتراضش به علیرضا فغانی در دیدار با سایپا از زمین مسابقه اخراج شد یک جلسه محرومیت خود را پشت سر گذاشت که در خبری عجیب اعلام شد کمیته انضباطی این بازیکن عراقی را از دو مسابقه ی دیگر محروم کرده است و حکم نیز قطعی است. 

اعلام چنین حکمی با اعتراض سنگین استقلالی ها همراه شد و امیر قلعه نویی در چندین مصاحبه دوباره از دست های پشت پرده ای که می خواهند او و تیمش را زمین بزنند پرده برداشت. این اعتراضات از سوی استقلالی ها شدت بیشتری گرفت  و آبی ها جو سنگینی را علیه کمیته انضباطی به راه انداختند تا اینکه  یک روز مانده به دیدار استقلال و گسترش فولاد، محرومیت کرار که البته پیش از این عنوان شده بود که قطعی است(!) تعلیق شود. 

حال پس از خبر اعلام تعلیق کرار،  از گوشه و کنار اخباری در اعتراض به احکام  کمیته انضباطی و حسن زاده رییس این کمیته به گوش می رسد اما گویا تند ترین و محکم ترین اعتراضات از سوی باشگاه سپاهان صورت گرفته است.

به گزارش آی اسپورت، با بازگشت علی کفاشیان از سفر او با نامه های اعتراضی از سوی تیم های لیگ در دفتر کارش مواجه شده است و البته تماسی هم از طرف مهرزاد خلیلیان داشته است که به شدت به او تاخته است.
خلیلیان در تماس با کفاشیان علت تصمیمات عجیب کمیته انضباطی را جویا می شود و  کمیته انضباطی را به اینکه با سرخابی های پایتخت رفتاری متفاوت به دیگر تیم های لیگ دارد متهم می کند. او هم چنین تهدید می کند به زودی به تهران سفر خواهد کرد تا شخصا این قضایا را پیگیری کند. 

سپاهانی ها که یکی از مدعیان اصلی قهرمانی هستند و تیم استقلال را به عنوان یک رقیب جدی در کنار خود می بینند و از تصمیمات دوگانه ابراز نگرانی کرده اند. آنها با  نیم فصل اول و نبخشیدن شجاع خلیل زاده استناد کرده اند، جایی که این بازیکن به 3 جلسه محرومیت محکوم شد و البته تلاش سپاهانی ها برای بخشش این بازیکن چندان مثمر ثمر واقع نشد. حال باید دید جوِ منفی که علیه کمیته انضباطی به وجود آمده است با چه سرانجامی ختم خواهد شد. 

     
آی اسپورت
2015-02-21 18:05:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر