فهرست

خیال رئال راحت شد؛ موریچ به ال کلاسیکو می رسد

آی‌اسپورت: کارلو آنچلوتی مربی رئال مادرید تاکید کرد لوکا مودریچ هافبک کروات این تیم به ال‌کلاسیکوی حساس این فصل می رسد که 22 مارس(2 فروردین) در نوکمپ برگزار می شود.

مودریچ هفته قبل بعد از سه ماه دوری به دلیل پارگی ماهیچه ران به تمرین‌های رئال بازگشت. جای خالی این بازیکن در هفته‌های اخیر به شدت در میانه میدان رئال احساس شده و بارسلونا با ارائه بازی‌های خوب و کسب نتایج لازم به یک امتیازی رئال مادرید رسیده ضمن اینکه سفیدها از جام حذفی اسپانیا نیز کنار رفته‌اند.

در همین اثنا، خامس رودریگس هم دچار شکستگی استخوان پای راست شد و همسترینگ سامی خدیرا آسیب دید تا مربی ایتالیایی در وسط زمین با مشکل مواجه شود.

آنچلوتی گفت:«او وضعیت خوبی دارد اما قرار نیست عجله کنیم و بخواهیم به او فشار بیاوریم. لوکا البته هنوز یک جلسه تمرین کامل با تیم نداشته اما از چند روز دیگر شروع می کند و تا بیست و دوم کاملا آماده می شود. ما امیدواریم قبل از بازی نوکمپ هم بتوانیم از او استفاده کنیم.»

آنچلوتی در بازی فرداشب در زمین الچه برای یکصدمین بار روی نیمکت مدافع عنوان قهرمانی اروپا می نشیند. با وجود اینکه در این مدت چهار جام را به همراه رئال مادرید برده جایگاه او روی نیمکت این تیم در هفته های اخیر به خصوص بعد از باخت صفر-4 برابر اتلتیکومادرید در دربی پایتخت اسپانیا به مخاطره افتاده است.

اما این مربی 55 ساله نگران مذاکرات درباره تمدید قراردادش که تا سال 2016 اعتبار دارد، نیست:«احساس می کنم اینجا ارزش دارم و از این بابت خوشحالم. هیچ عجله‌ای برای تمدید قرارداد نیست هنوز یک سال و نیم از آن باقی مانده. از وقتی به سانتیاگو برنابئو آمدم، می دانستم اینجا باید برنده باشم اما این چیز جدیدی نیست در همه تیم‌هایی که بوده‌ام، هدف قهرمانی بوده. آخر فصل زمان خوبی برای مذاکرات تمدید قرارداد است. اگر چنین اتفاقی هم نیفتاد مشکلی نیست من تا تابستان سال 2016 قرارداد دارم.»

     
آی اسپورت
2015-02-21 18:01:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر